Уманська мерія наживається навіть на покійниках (відео)

Опубліковано: 06.03.2020

В центральній частині Умані занепадає старе польське кладовище. Як повідомляє очільник ВГО “Фінансова грамота України” та представник польського посольства Михайло Стрельніков, ще в 1994 році Україна зобов’язалася утримувати кладовище в належному стані.

У відповідь на запити, чому місто не виконує своє зобов’язання, мерія повідомила, що на те нема грошей. Тому Михайло Стрельніков звертався до обласного суду, адже на утримання кладовищ місто виділяє мільйонні кошти.

Уманська мерія наживається навіть на покійниках (відео)

Так ще у 2018 році новостворена фірма-прокладка “Каскад-сіті” отримала майже півтора мільйони гривень на прибирання кладовищ. Також через тендери гроші виділяли і для підприємця Станіслава Кучеренка. І впродовж кількох років всі вартісні тендери розігрувалися між трьома учасниками: “Каскад-сіті”, КП “Комунальник” та ФОП Кучеренко.

Але ж дійсно, де ті гроші візьмуться? Коли в минулому році за змову під час участі в торгах з утримання та прибирання Умані Антимонопольний комітет оштрафував і відправив у “бан” усіх трьох учасників.

За результатом аналізу конкурсних пропозицій зазначених суб’єктів господарювання, документації конкурсних торгів Замовника, а також матеріалів, отриманих у ході розгляду справи, встановлено обставини та факти, які свідчать про те, що учасники узгодили між собою умови участі у торгах.

Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” у подальшому ТОВ “КАСКАД-СІТІ”, УКП “Комунальник” та ФОП Кучеренку С.В. заборонили брати участь у публічних закупівлях протягом 3 років.

Навіть не дивлячись на те, що корупціонери “відсторонені” від участі в торгах, порядку на польському кладовищі так і не навели. Ну немає поваги до померлих у можновладців, коли очі засліплюють гроші.

Михайло Стрельніков звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом звернути увагу на наругу над похованням у центрі Умані.

Шановні поляки! Нам соромно за наше міське керівництво. Але ось фото з місцевого кладовища, де поховані уманчани. Очевидно, що з такою ж неповагою в Умані ставляться і до місцевих.

Уманська мерія наживається навіть на покійниках (відео)
Уманська мерія наживається навіть на покійниках (відео)
Уманська мерія наживається навіть на покійниках (відео)

Джерело: Hromadske Uman

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.