Бджолярі та агровиробники Черкащини узгоджували застосування засобів захисту рослин

Опубліковано: 07.03.2020
Бджолярі та агровиробники Черкащини узгоджували застосування засобів захисту рослин
фото тематичне

Про дотримання вимог чинного законодавства України в сфері обігу харчових продуктів бджільництва та застосування аграріями засобів захисту рослин ішлося на профільній нараді, що днями відбулася на базі Черкаської РДА.

Про це повідомляє “Діловий регіон”

Завідувач відділу селекції Українських степових бджіл і розвитку кормової бази національного наукового центру інституту бджільництва ім.П.Прокоповича Петро Ліпський у своєму виступі акцентував на масштабах шкоди, що її завдає порушення регламентів застосування засобів захисту рослин.

— Наслідком такої безвідповідальності є насамперед недозапилення агрокультур, — зазначив науковець. — Адже отрутохімікати знищують не лише шкідників агрокультур, а й інших комах, що є природними запилювачами. Відтак бджолам доводиться працювати і за себе, і за інших.

Доповідачі говорили також, що найчастіше причиною масової загибелі бджіл є порушення законодавства та відповідних регламентів при застосуванні засобів захисту рослин. Тому необхідно вживати всіх можливих заходів щодо запобігання випадкам масових отруєнь бджіл, пише «Черкаський край».

Учасники наради наголосили на необхідності дотримуватися «взаємної комунікації» між пасічниками, аграріями, органами місцевого самоврядування, установами Держпродспоживслужби та установами державної ветеринарної служби.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.