Як на Черкащині вшановують пам’ять Великого Кобзаря

Опубліковано: 09.03.2020
Як на Черкащині вшановують пам'ять Великого Кобзаря

Народний депутат України Антон Яценко прозвітував про свою роботу, спрямовану на популяризацію Шевченка

“Сьогодні ми відзначаємо 206-ту річницю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Це видатний українець, твори якого стали світовими шедеврами. Тарасу Шевченку встановлено близько 1200 пам’ятників по всьому світу. Тому вважаю, що кожен українець має популяризувати Кобзареву творчість” – написав на своїй сторінці у фейбук Антон Яценко.

206-та річниця з Дня народження Тараса Шевченка

«Не словом, а ділом…»Сьогодні ми відзначаємо 206-ту річницю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.Це видатний українець, твори якого стали світовими шедеврами.Тарасу Шевченку встановлено близько 1200 пам’ятників по всьому світу.Тому вважаю, що кожен українець має популяризувати Кобзареву творчість.Прозвітую про реалізовані мною проекти, які спрямовані на увічнення пам’яті Тараса Шевченка:➡за моїм авторством Верховна Рада України прийняла Постанову «Пропідготовку та відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса ГригоровичаШевченка» від 19.06.2013 № 340-VIІ та ряд заходів, серед яких і реконструкція скверу імені Т. Г. Шевченка у місті Умань.➡реконструйовано сквер імені Т.Г. Шевченка у місті Умань;➡побудовано найбільший у Центральній Україні світломузичний комплексфонтанів «Перлина кохання»;➡створено світломузичне шоу за мотивами творів Тараса Шевченка. Його показують на водному екрані фонтанного комплексу;➡встановлено скульптуру у вигляді книги з цитатою «І буде варт на світі жить, як матимеш кого любить» з поеми Тараса Шевченка «Москалева криниця». Книга розташована поряд з комплексом фонтанів «Перлина кохання».➡реконструйовано площу імені Т.Г. Шевченка у місті Христинівка;➡встановлено єдину в Україні арт-інсталяцію, присвячену Тарасу Шевченку, постать якого відображена на гранях фігури.Буду й надалі популяризувати творчість Великого Кобзаря..#АнтонЯценко #Україна #ТарасШевченко #Кобзар #206річницяШевченка #популяризаціяКобзаря #Умань #Христинівка #скверШевченка #площаШевченка #артінсталяція #перлинакохання

Posted by Яценко Антон on Sunday, 8 March 2020

А також прозвітував про реалізовані проекти, які спрямовані на увічнення пам’яті Тараса Шевченка:
➡за авторством Антона Яценка Верховна Рада України прийняла Постанову «Про
підготовку та відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Григоровича
Шевченка» від 19.06.2013 № 340-VIІ та ряд заходів, серед яких і реконструкція скверу імені Т. Г. Шевченка у місті Умань.
➡реконструйовано сквер імені Т.Г. Шевченка у місті Умань;
➡побудовано найбільший у Центральній Україні світломузичний комплекс
фонтанів «Перлина кохання»;
➡створено світломузичне шоу за мотивами творів Тараса Шевченка. Його показують на водному екрані фонтанного комплексу;
➡встановлено скульптуру у вигляді книги з цитатою «І буде варт на світі жить, як матимеш кого любить» з поеми Тараса Шевченка «Москалева криниця». Книга розташована поряд з комплексом фонтанів «Перлина кохання».
➡реконструйовано площу імені Т.Г. Шевченка у місті Христинівка;
➡встановлено єдину в Україні арт-інсталяцію, присвячену Тарасу Шевченку, постать якого відображена на гранях фігури.

“Буду й надалі популяризувати творчість Великого Кобзаря” – написав Антон Яценко.

Джерело: сторінка фейсбук Антона Яценка

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.