«Маємо надію, що зйомка фільму про Лесю Українку лише відкладена на певний час», — у Бумбоксі відреагували на рішення «Держкіно»

Опубліковано: 09.03.2020
"Маємо надію, що зйомка фільму про Лесю Українку лише відкладена на певний час", - у Бумбоксі відреагували на рішення "Держкіно"

До альбому «Таємний Код: Рубікон» відомого черкаського співака та лідера гурту «Бумбокс» Андрія Хливнюка потрапила пісня, покладена на вірш «Плющ» української письменниці Лесі Українки. Саме ця пісня мала стати титровою до художнього фільму про Лесю Українку. Держкіно планувало виділити на фільм 50 млн грн, проте Рада з державної підтримки кінематографії скоротила список переможців 11-ого конкурсу Держкіно. Серед проєктів, які не потрапили до фінального списку фінансування Держкіно, – фільм про Лесю Українку. У коментарі «ВиЧЕрпно» пресагентка «Бумбокс» Ольга Черткова розповіла, як відреагував гурт на відповідне рішення.

– Звісно, що дуже хочеться, аби був знятий цей фільм. Дуже дивно, що наразі прийняте таке рішення. Ми маємо надію, що зйомка фільму лише відкладена на певний час. Причина відмови полягає лише в тому, що режисерка фільму — грузинка, а не українка, — зауважила Ольга Черткова.

Вона також додала, що створення подібних фільмів є надзвичайно важливим, адже Леся Українка постає не як примарна особа, про яку читають і вчать у школі, а як жива людина.

Зазначимо, що одним із найдраматичніших епізодів фільму мав стати час, який письменниця провела з Сергієм Мержинським наприкінці його життя. Леся Українка самовіддано піклувалась про коханого, намагаючись полегшити його останні дні. Саме тоді, однієї жахливої ночі, вона написала одну з своїх відомих поем “Одержима”. Роль Лесі Українки виконує молода українська акторка Дар’я Полуніна.

Нагадаємо, що відомий співак з Черкас взяв участь у соціальному ролику до Дня Гідності та Свободи. Відомий співак з Черкас і фронтмент гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк взяв участь у зйомках соціального ролику до Дня Гідності та Свободи, який відзначають 21 листопада. Відповідне відео опублікувало Міністерство культури, молоді та спорту України.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.