Земля Клочка

Опубліковано: 10.03.2020

В Умані вкотре стався цинічний випадок розкрадання власності міста.

Цього разу в районі «Царського села» (дачі) була вкрадена земля знову-таки родиною першого заступника мера Умані Олександра Цебрія, його однокласника – Сергія Леонтійовича Клочка.

Згідно з Правилами регулювання земельних відносин, які були затверджені 19.02.2016 року рішенням №2.10-77/6 на сесії Уманської міської ради, право на пільгове одержання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, ведення садівництва, мають:

1) громадяни України, які постраждали внаслідок Чорнобильської

катастрофи і віднесені до I, ІI категорії;

2) сім’ї, які мають 3 і більше дітей;

3) особи, які проживають у гуртожитках;

4) одинокі матері;

5) діти-сироти (при умові відсутності житла);

6) громадяни – інваліди І та II групи;

7) громадяни, ветерани війни, які мають статус учасника бойових дій, у тому числі й, учасники війни в Афганістані та учасники АТО.

Але на це глибоко наплювати меру Цебрію і його першому заступнику Клочку.

Про це у своєму відеоблозі повідомив народний депутат України Антон Яценко.

Доброго дня, шановні мешканці міста Умань!Продовжуємо наші щотижневі відеоблоги, які стосуються проблем міста Умань….

Posted by Яценко Антон on Tuesday, 10 March 2020

Він зазначив, що в «Царському селі», на березі ставка, земельну ділянку загальною площею 56 соток, отримала родина Клочка, а саме:

Поліщук Анастасія Михайлівна – теща Клочка. Вона дуже щаслива людина, яка постійно щось отримує. Нещодавно вона віджала перукарню, а от зараз отримала ділянку землі.

Літвінова Оксана Сергіївна – дружина старшого сина Клочка. До речі, як мені відомо, син Клочка проживає в Канаді, але земля в Україні йому дуже потрібна. Як же тут не вкрасти.

Адаменко Ольга Василівна, Адаменко Альона Петрівна, Крамна Олена Олександрівна – ці особи теж є родичами Клочка.

Народний обранець зазначив, що замість того, щоб роздати 56 соток землі учасникам АТО, дітям-сиротам, багатодітним матерям, інвалідам та іншим людям, які дійсно цього потребують, землю знову отримала корумпована банда, якій все мало і мало.

«У мене риторичне питання до всіх уманчан: чому ті, хто стоять сьогодні в черзі на безкоштовну приватизацію землі, а це близько 2000 тис людей, серед яких понад 700 учасників АТО не отримують землю, а так звана сімейка «Адамс-Клочко» отримала?» – прокоментував Антон Яценко.

Це було погоджено мером і є відповідне рішення Уманської міської ради (№3.39-71/7) від 20 грудня 2019 року).

Народний депутат вважає, що по-хорошому, Клочка і всіх його родичів треба було б нагодувати цією землею. Просто принести йому в кабінет і сказати: «Їж цю землю, злодію!».

На сьогоднішній день є заява про злочин, подана парламентарем, за якою порушено кримінальну справу.

Антон Яценко зазначив, що і надалі буде добиватись, щоб все вкрадене у людей майно було їм повернуто.

І він вірить, що на місцевих виборах уманчани не дозволять знову зробити із себе дурнів та виберуть нормальну міську владу, яка буде дбати про людей, а не це кримінальне кодло, яке грабує місто на всьому.

Нагадаємо, раніше міський голова Цебрій разом із першим заступником Клочком вкрали тубдиспансер, 2 насосні станції (на вул. Потоцького, 22а біля «Нової Софіївки» та на вул.  Володимира Мономаха, 4а в так званому районі паломництва хасидів), віджали перукарню у трудового колективу ТОВ «Уманчанка».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.