ОБЕРЕЖНО: СПРОБА ШАХРАЙСТВА!

Опубліковано: 11.03.2020
ОБЕРЕЖНО: СПРОБА ШАХРАЙСТВА!

Дивна ситуація склалася у мешканців будинку №17 по вул. Тищика в Умані. Восени 2019 року вони власним коштом встановили в будинку лічильник тепла, сподіваючись на зменшення витрат з оплати послуг опалення. Однак «платіжки» за лютий 2020 року, що їх днями отримали люди, викликали у них відвертий подив і навіть шок: плата за тепло була нарахована не згідно з показами лічильника, а «за нормою», тобто без урахування даних лічильника. Суми, відповідно, нараховані чималі.

На запитання про причини такого явища у абонентському відділі УКП “Уманьтеплокомуненерго” стверджують, що покази лічильника здалися начальникові цього відділу занадто малими, тому він розпорядився нарахувати плату без урахування цих показів.

Хочеться запитати у керівництва УКП “Уманьтеплокомуненерго” : невже ви думаєте, що люди не розуміють, що їх намагаються обдурити? На вулиці ХХІ століття,шановні. Люди вміють читати закони і рахувати. Чи, можливо, ви умисне намагаєтеся викликати масове обурення та акції протесту у містян?

Прохання до міського голови Олександр Цебрій втрутитися в ситуацію, поки мешканці будинку не вдалися до радикальних дій! Електронна Громадська Приймальня М.Умань М.Умань , просимо тримати питання на контролі.

Джерело: сторінка фейсбук Умань – як вона є

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.