Ще одна кримінальна справа щодо чиновників Уманської мерії за незапуск колектора на “Міщанці”

Опубліковано: 11.03.2020

У 2017 році в місті Умань було побудовано каналізаційний колектор по вулиці Чкалова. Добився фінансування з державного бюджету народний депутат України Антон Яценко. Тобто, фінансування відбулось не з міського бюджету.

Запуск колектора в роботу мав забезпечити належне водовідведення для жителів мікрорайону «Міщанка» і вони б змогли підключитись до каналізації.

Крім того, робота колектора припинила б скидання каналізаційних нечистот в Осташівський став.

Але Уманська мерія уже 3-ій рік не вводить колектор в експлуатацію та розповідає різні «казки» про те, що для запуску колектора необхідно побудувати так звану трансформаторну підстанцію. Тому нібито «народний депутат Антон Яценко поширює недостовірну інформацію».

Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

До уваги жителів Умані та, зокрема, мікрорайону Міщанка!Як я повідомляв раніше, у свій час я добився державного…

Posted by Яценко Антон on Saturday, 7 March 2020

Він звертався з приводу цієї ситуації до Національної поліції України, Прокуратури Черкаської області і отримав відповіді, які опублікував.

За зверненням народного депутата 06.02.2020 року слідчим відділом Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області було розпочато досудове розслідування та порушено кримінальне провадження №12020250250000153 за фактом невиконання чи неналежного виконання службовими особами Уманської міської ради своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що призвело до неналежної роботи каналізаційного колектора та спричинило забруднення каналізаційними стоками Осташівського ставу в м. Умань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 367 Кримінального кодексу України.

«Шановний поки що міський голово, Ваша злочинна бездіяльність призводить до екологічних проблем, наносить збитки територіальній громаді Умані та свідчить про повну неповагу до всіх жителів міста», – прокоментував Антон Яценко.

Усі уманчани, а особливо жителі мікрорайону «Міщанка» чекають на підключення до каналізації, тому парламентар повторно вимагає від Уманської міської ради терміново ввести в експлуатацію колектор по вул. Чкалова.

Нагадаємо, нещодавно за підтримки Антона Яценка у місті Христинівка було побудовано самопливний каналізаційний колектор по вулиці Першотравневій від дитячого садка №3 та житлового масиву до каналізаційної насосної станції по вулиці Кармелюка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.