В Умані начистили снігу на 6 мільйонів гривень

Опубліковано: 13.03.2020
В Умані начистили снігу на 6 мільйонів гривень

Якщо ми нагадаємо, що зима була безсніжною, то нікого це не здивує. Але якщо ми повідомимо, що Умань з міського бюджету витратила на прибирання і очищення міських вулиць від снігу та  зимове утримання вулично-дорожньої мережі 6 мільйонів гривень? Неочікувано, правда?

Як пише Громадське: Умань, у січні Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради розіграв тендер на 12 мільйонів гривень, що складався із двох лотів: зимове та, відповідно, літнє утримання вулично-дорожньої мережі. “Зимовий” лот , на суму 3 785 000 гривень, виграло славнозвісне ТОВ “Екоклінер”. І переможця обрали 29 січня, коли зима вже завершувалася, а договір уклали взагалі 11 лютого. До речі, влітку той же “Екоклінер” прибиратиме місто за 8 мільйонів.

Але це ще не все. 6 лютого було розіграно ще один тендер на очищення міських вулиць від снігу, який обійшовся міському бюджету в 2 233 000 гривень. Дивно, що тендер двічі було відмінено через відсутність достатньої кількості учасників. А як же постійні конкуренти УКП “Комунальник” і ТОВ “КАСКАД-СІТІ”?

Якщо пригадаємо, їх раніше відправили в “бан” АМКУ через викриту змову, але “Комунальник” вже в січні 2020 року доручив товариству “КАСКАД-СІТІ” прибрати і підмести місто. Один тендер обійшовся у 75 тисяч гривень, а інший – у 76 тисяч. Місцем поставки товарів або місцем виконання робіт чи надання послуг зазначена вулиця Шолом Алейхема, 30. За цією адресою зареєстровано ТОВ “БУДКОМПЛЕКТ УМАНЬ”, який приватизував Кучеренко Станіслав Володимирович. Він же раніше фігурував у схемах із купівлею-продажем комунального майна в Умані.

Ось такі пироги. Якщо ви зимою снігу не бачили, то це все завдяки оперативній роботі міських управлінців і підрядних організацій, що взяли на себе нелегку ношу прибирання опадів у холодну пору року.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.