Діяльність «Школи розвитку управлінської компетентності та лідерського потенціалу завідувачів кафедр»

Опубліковано: 14.03.2020
Діяльність «Школи розвитку управлінської компетентності та лідерського потенціалу завідувачів кафедр»

Динамічні трансформаційні процеси в освітньому просторі України визначили пріоритетне завдання: неперервне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університетів. Один із факторів, що дозволяє перебувати у фарватері змін, – внутрішня політика закладів вищої освіти в сфері професійного розвитку викладацького складу і забезпечення якості освітньої діяльності.

Професійний розвиток адміністративно-управлінського та викладацького складу університету детерміновано сучасними викликами, які стоять перед закладами вищої освіти України.

05 березня 2020 року відбулося засідання науково-методичного семінару «Школи розвитку управлінської компетентності та лідерського потенціалу завідувачів кафедр» Центру професійного розвитку викладачів університету.

Під час засідання розглянуто низку актуальних питань:

  1. Про укладання освітніх програм у контексті «Положення про освітні програми УДПУ імені Павла Тичини» (доп.: доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Кочубей Т. Д.; доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Кірдан О. Л.);
  2. Про наукову (науково-технічну) роботу кафедр університету: актуальні завдання на 2020 рік (доп.: доктор педагогічних наук, професор, проректор з інноваційних досліджень та європейської інтеграції Коляда  Н. М.).

Участь у засіданнях науково-методичного семінару сприяють розвитку управлінських та професійних компетентностей завідувачів кафедр, формують здатність швидко адаптувати власну адміністративно-управлінську діяльність до нових умов.

Джерело: УДПУ

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.