Мала академія – це мотивація для учнівської молоді!

Опубліковано: 15.03.2020

Що цікавить сучасну молодь? Часто чую таке питання. І не вірте нікому, що молодь нічим не цікавиться. Я завершую навчання в 11 класі. Але, незважаючи на шалений темп мого життя, знайшла час, можливість і, головне, бажання працювати в Малій академії. І дуже цьому рада. Я досліджувала вишивку Уманщини, її традиції і сучасність разом зі своїм керівником – учителем української мови і літератури Валентиною Іванівною Островською та консультантом – кандидатом педагогічним наук, доцентом кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталією Сергіївною Осіпенко. Що це мені дало?

Мала академія – це мотивація для учнівської молоді!

Насамперед, новий досвід, адже навчання у школі і науково-дослідницька робота відрізняються, тому я спробувала себе в ролі юного науковця. Зі своєю роботою «Вишивка Уманщини: традиції і сучасність» я успішно захистилася на Регіональному конкурсі з українознавства в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, у І та ІІ етапах конкурсу-захисту МАН. І цей  успіх – мотивація для мене!

Мала академія – це мотивація для учнівської молоді!

Але дуже важливим став для мене не так сам етап захисту, як підготовка, адже я познайомилася з багатьма цікавими людьми, відкрила для себе по-новому світ східноподільської вишивки. Якими цікавими і потрібними для мене стали майстер-класи з вишивальницею Наталією Сергіївною Осіпенко, яка ознайомила мене з особливостями вишивкарства мого краю. Тому я створила своїми руками екоторбу зі східноподільською вишивкою.

Мала академія – це мотивація для учнівської молоді!

Я дуже вдячна своїм учителям, викладачам факультету української філології, які доклали багато зусиль до мого успіху. Бажаю їм новим творчих звершень і  талановитих вихованців.

Марія Логвіненко, учениця 11-Б класу НВК

“Уманська міська гімназія-школа”

Джерело: УДПУ

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.