Віджим по-чорному: Як Сергій Клочко віджав для своїх родичів 60 соток землі у Царському селі

Опубліковано: 17.03.2020

Знайомтесь, Сергій Леонтійович Клочко – перший заступник мера міста Умань Олександра Цебрія.

Віджим по-чорному: Як Сергій Клочко віджав для своїх родичів 60 соток землі на околиці Умані Знайомтесь, Сергій Леонтійович Клочко – перший заступник мера міста Умань Олександра Цебрія.Це мародер, який готовий на все заради поповнення не міського, а сімейного бюджету.З мером вони вкрали тубдиспансер та насосні станції, віджали центральну перукарню для тещі Клочка – Анастасії Поліщук. А зараз пан Клочко у відкриту незаконно оформив землю на своїх близьких родичів.Тож деталізуємо. У 2019 році майже 60 соток землі в районі Царського села для індивідуального садівництва у приватну власність отримали:- Поліщук Анастасія Михайлівна – мати дружини Клочка, словом любима теща,- Літвінова Оксана Сергіївна – рідна сестра дружини старшого сина Клочка та ще ряд близьких людей Клочка:- Адаменко Ольга Василівна,- Адаменко Альона Петрівна,- КрамнА Олена Олександрівна.Жодна із вищезазначених жіночок не перебувала на обліку Уманської міської ради серед громадян, які мають першочергове право на отримання земельних ділянок в порядку безкоштовної приватизації. У них навіть немає плану будівництва. До того ж, на цій землі будівництво заборонене.Слава богу, в родині Клочка немає інвалідів, учасників АТО. Його син Дмитро Клочко добре влаштувався. Живе в Канаді, але земля йому треба в Україні. Цинізм ситуації полягає в тому, що учасники АТО, сім`ї загиблих, діти-інваліди, ветерани війни не можуть отримати землю. Але родичі Клочка можуть. Байдуже, що в Умані у черзі на безкоштовну приватизацію землі стоять близько 2 000 осіб, серед яких багатодітні родини, чорнобильці, сім'ї загиблих атовців, одинокі матері, діти-сироти, діти-інваліди у тому числі й понад 900 учасників АТО.Вони фактично не можуть отримати свою землю, бо її вже вкрали Цебрій і Клочко для своїх родичів та друзів. Цим нелюдам наплювати на пільговиків та всіх уманчан!Наприклад, декому з атовців "дуже пощастило" отримати свою землю під будівництво. Земельна ділянка під трубою, у прямому сенсі цього слов, – це те про, що мріє кожен захисник нашої Батьківщини. Занедбана територія колишнього цегляного заводу – саме таку ділянку наша мерія виділила учаснику АТО.У той час як, родичам Клочка на раз-два віддала у власність одним масивом майже 60 соток землі у козирному районі дач "Царське село" – на мальовничій околиці Умані біля ставу.Це злочин.Подейкують, що в цьому березовому лісі на фоні красивих пейзажів клан Клочків хоче облаштувати готель і ресторан.В Умані управляє банда, яка тільки грабує уманчан по-чорному.Поки Цебрій і Клочко при владі, уманчанам не бачити ні своїх земель, ні комунального майна, ні власних коштів. Добра не буде!Злодії і мародери Цебрій і Клочко крадуть все, що можна і не можна.Сподіваємось, що правоохоронні органи нададуть справедливу оцінку їхнім діям.Треба вигнати цю корумповану банду з Умані!Якщо згоден, репост!

Posted by Корупція в Умані on Tuesday, 17 March 2020

Це мародер, який готовий на все заради поповнення не міського, а сімейного бюджету. З мером вони вкрали тубдиспансер та насосні станції, віджали центральну перукарню для тещі Клочка – Анастасії Поліщук.
А зараз пан Клочко у відкриту незаконно оформив землю на своїх близьких родичів.
Тож деталізуємо. У 2019 році майже 60 соток землі в районі Царського села для індивідуального садівництва у приватну власність отримали:

 • Поліщук Анастасія Михайлівна – мати дружини Клочка, словом любима теща,
 • Літвінова Оксана Сергіївна – рідна сестра дружини старшого сина Клочка та ще ряд близьких людей Клочка:
 • Адаменко Ольга Василівна,
 • Адаменко Альона Петрівна,
 • Крамна Олена Олександрівна. Жодна із вищезазначених жіночок не перебувала на обліку Уманської міської ради серед громадян, які мають першочергове право на отримання земельних ділянок в порядку безкоштовної приватизації. У них навіть немає плану будівництва. До того ж, на цій землі будівництво заборонене.
  Слава богу, в родині Клочка немає інвалідів, учасників АТО.
  Його син Дмитро Клочко добре влаштувався. Живе в Канаді, але земля йому треба в Україні.
  Цинізм ситуації полягає в тому, що учасники АТО, сім`ї загиблих, діти-інваліди, ветерани війни не можуть отримати землю. Але родичі Клочка можуть.
  Байдуже, що в Умані у черзі на безкоштовну приватизацію землі стоять близько 2 000 осіб, серед яких багатодітні родини, чорнобильці, сім’ї загиблих атовців, одинокі матері, діти-сироти, діти-інваліди у тому числі й понад 900 учасників АТО.
  Вони фактично не можуть отримати свою землю, бо її вже вкрали Цебрій і Клочко для своїх родичів та друзів.
  Цим нелюдам наплювати на пільговиків та всіх уманчан!
  Наприклад, декому з атовців “дуже пощастило” отримати свою землю під будівництво. Земельна ділянка під трубою, у прямому сенсі цього слов, – це те про, що мріє кожен захисник нашої Батьківщини. Занедбана територія колишнього цегляного заводу – саме таку ділянку наша мерія виділила учаснику АТО. У той час як, родичам Клочка на раз-два віддала у власність одним масивом майже 60 соток землі у козирному районі дач “Царське село” – на мальовничій околиці Умані біля ставу.
  Це злочин.
  Подейкують, що в цьому березовому лісі на фоні красивих пейзажів клан Клочків хоче облаштувати готель і ресторан. В Умані управляє банда, яка тільки грабує уманчан по-чорному.
  Поки Цебрій і Клочко при владі, уманчанам не бачити ні своїх земель, ні комунального майна, ні власних коштів. Добра не буде!
  Злодії і мародери Цебрій і Клочко крадуть все, що можна і не можна.
  Сподіваємось, що правоохоронні органи нададуть справедливу оцінку їхнім діям, адже треба вигнати цю корумповану банду з Умані.
  Нагадаємо, раніше перший заступник мера Умані Сергій Клочко вкрав приміщення у ТОВ “Уманчанка”.

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.