Інклюзивно-ресурсний центр у місті Тальне забезпечено необхідним реабілітаційним обладнанням

Опубліковано: 18.03.2020
Інклюзивно-ресурсний центр у місті Тальне забезпечено необхідним реабілітаційним обладнанням

У січні цього року районний інклюзивно-ресурсний центр у місті Тальне було забезпечено необхідним реабілітаційним обладнанням для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.
Це питання вдалось вирішити за підтримки народного депутата України Антона Яценка. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Інклюзивно-ресурсний центр у місті Тальне забезпечено необхідним реабілітаційним обладнанням

Постійно допомагаю дітям у лікуванні, реабілітації та в інших питаннях.Радий повідомити, що у січні цього року районний інклюзивно-ресурсний центр у місті Тальне було забезпечено необхідним реабілітаційним обладнанням для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.Зокрема, на центр було передано:➡реабілітаційні бруси, які сприяють формуванню ходьби дітей, відновленню рівноваги.➡балансуючу платформу, яка має три висоти для балансування та сприяє формуванню таких навиків:✅подолання страху перед висотою,✅відновлення рівноваги,✅формування сили волі,✅врівноваженість.Обладнання виготовлено з натурального дерева, тому воно є абсолютно безпечним для дітей.Його розмістили у кабінеті лікувальної фізкультури.Адреса: місто Тальне, вул. Соборна, 122а.Хоча місто Тальне і не відноситься до округу, по якому я обраний народним депутатом, але дітям потрібно допомагати.Працюватиму й надалі в цьому напрямку..#АнтонЯценко #Україна #Тальне #Тальнівськийрайон #інклюзивнийцентр #діти #допомогадітям #реабілітаційнібруси #балансуючаплатформа

Posted by Яценко Антон on Wednesday, 18 March 2020

Зокрема, на центр було передано:

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.