В Уманському районі введено обмежувальні заходи для попередження поширення коронавірусу

Опубліковано: 18.03.2020
В Уманському районі введено обмежувальні заходи для попередження поширення коронавірусу

Для  вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території Уманського району коронавірусу COVID-19, на виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 2 від 10.03.2020 місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:

– Призупинити проведення на території району культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних із виїздом громадян України за кордон, до стабілізації ситуації. Релігійні богослужіння здійснювати дистанційно.

– Призупинити на території району роботу ресторанів, закладів громадського харчування, розважальних закладів, ринків, ярмарків.

– Посилити роботу щодо дезінфекції приміщень. Працівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності  дотримуватися норм санітарного законодавства.  

– Перевізникам, які забезпечують пасажироперевезення у межах району, невідкладно забезпечити проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах громадського користування.

Населенню рекомендується обмежити пересування між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби; обмежити фізичні контакти, при їх необхідності утримувати дистанцію щонайменше 1,5 метри; у місцях масового скупчення людей (магазини, автотранспорт, заклади медицини) дотримуватись маскового режиму, користуватись дезінфікуючими засобами.

Заходи здійснюються до нормалізації обстановки!

Повний перелік рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – в протоколі (матеріали для завантаження).

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності,

документообігу та управління персоналом апарату Уманської РДА

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.