Аферисти не гребують нічим: у Золотоноші вигадали новий спосіб шахрайства

Опубліковано: 22.03.2020
Аферисти не гребують нічим: у Золотоноші вигадали новий спосіб шахрайства

19 березня на «гарячу лінію» міського голови Золотоноші зателефонувала літня жінка, яка хотіла уточнити, відколи діє розпорядження місцевої влади про дезінфекцію приватних осель? Чому його ніде не оприлюднили?

Аферисти не гребують нічим: у Золотоноші вигадали новий спосіб шахрайства

З’ясувалося, це – звичайне шахрайство. Карантинні заходи, запроваджені у місті з 12 березня через поширення коронавірусу, аж ніяк не на руку квартирним злодіям. Щоби проникнути до помешкання золотонісців, вони вдаються до найвишуканіших способів, прив’язуючи їх до нинішньої ситуації. Озброївшись 10-літровими побутовими оббризкувачами, пропонують послуги дезінфекції приміщення. Жертвами обирають одиноких пенсіонерів багатоповерхівок. При цьому нахабно посилаються на вказівку місцевих владців.

Як пояснила заступник міського голови Мар’яна Ніщенко, такого розпорядження насправді не існує. На останньому засіданні комісії ТЕБ та НС керівництву ПрАТ «Янтарь», головам ОСББ та кооперативів рекомендовано обробляти деззасобами під’їзди багатоповерхівок. Наразі комунальні служби щоденно, зранку та ввечері проводять санобробку основних об’єктів благоустрою та місць загального користування (лавки на площі, алеї, ігрові майданчики тощо). Зрозуміло, що такий спосіб не убезпечить містян на всі 100%, але мінімізує шанс підхопити вірус через контакт хоча б ще деякий час після обробки.Не відчиняйте двері незнайомим людям

– Не ведіться на вигадки шахраїв, контактуйте тільки із знайомими особами, які вас обслуговують та надають свої послуги: Центр соцдопомоги, управління праці та соцзахисту населення, сімейні лікарі, листоноші тощо. Вимагайте посвідчення працівника установи, – прокоментувала посадовиця. – Не відчиняйте двері незнайомим людям. Усю інформацію уточняйте та перевіряйте за номером «гарячої лінії» – 2-39-45.

Джерело: Золотоноша Сіті

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.