«Проблему водозабезпечення на окрузі №200 ВИРІШЕНО майже на 70%» – Антон Яценко

Опубліковано: 22.03.2020

Кожен з нас користується водою щодня, але, на жаль,  не всі можуть споживати якісну питну воду.

Жителі сіл та селищ переважно користуються водою з криниць, у яких вода не відповідає санітарним нормам і є непридатною для вживання.

Тривалий час переймається проблемою водозабезпечення  народний депутат України Антон Яценко.

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОДИ!

З Міжнародним днем води!Довгий час займаюсь проблемою водозабезпечення на окрузі №200.Тому радий, що на сьогодні її ВИРІШЕНО майже на 70%.Із 170 тис жителів округу цілодобовим водопостачанням ЗАБЕЗПЕЧЕНО понад 120 тис жителів:➡у містах Умань, Христинівка та Монастирище;➡у селищі Верхнячка Христинівського району;➡у 23 селах Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів.Зауважу, що до 2013 року в Умані було відсутнє цілодобове водопостачання, жителі міста отримували воду за графіком або ж користувалися криницями та свердловинами. Протягом багатьох років ця проблема вважалась невирішуваною, але у жовтні 2013 мені вдалось її вирішити.І ось уже 7-ий рік поспіль уманчани користуються водою ЦІЛОДОБОВО.А завдяки сучасному обладнанню для очистки питної води, яке у 2019 році встановили на водопровідній насосній станції в селі Родниківка, покращилась якість води. Тепер жителі Умані та Родниківки, які користуються водою з міста, мають змогу споживати чисту і якісну питну воду навіть без попереднього кип`ятіння.У моїй діяльності вода має особливе значення. Окрім побудованих водогонів, було побудовано багато фонтанів, які стали окрасами Умані, Христинівки, Монастирища та деяких сіл і селищ.У місті Умань:➡комплекс фонтанів «Перлина кохання»;➡пішохідні фонтани на площі Соборності, які є найбільшими в Україні;➡фонтан "Шар щастя" у Центральному парку.У місті Христинівка:➡фонтан «Козак Мамай»;➡пішохідні фонтани на Соборній площі.У Христинівському районі:➡фонтан у селищі Верхнячка;➡фонтан у селі Кузьмина Гребля.У місті Монастирище:➡«Фонтан бажань» на Центральній площі;➡фонтан «Чаша Гетьмана» у дитячому парку.У Монастирищенському районі:➡фонтан у с. Івахни.Окрім того, у історичній та "Новій Софіївці" було створено унікальний сад фонтанів, багатоярусний світлодинамічний прогулянковий комплекс водоспадів "Тризуб Посейдона" та водоспад "Дракони", які приваблюють туристів своєю магічністю та загадковістю.Буду і далі працювати над вирішенням проблем з водозабезпеченням на окрузі..#АнтонЯценко #Україна #Міжнароднийденьводи #вода #водопостачаня #Христинівка #Монастирище #водозабезпечення #якіснавода

Posted by Яценко Антон on Sunday, 22 March 2020

22 березня, у Міжнародний день води, парламентар прозвітував про свою діяльність у цій сфері на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, він повідомив, що на сьогодні проблему водозабезпечення на окрузі ВИРІШЕНО майже на 70%.

Адже із 170 тис жителів округу цілодобовим водопостачанням ЗАБЕЗПЕЧЕНО понад 120 тис жителів:

➡у містах Умань, Христинівка та Монастирище;

➡у селищі Верхнячка Христинівського району;

➡у 23 селах Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів.

Відзначимо, що до 2013 року в Умані було відсутнє цілодобове водопостачання, жителі міста отримували воду за графіком або ж користувалися криницями та свердловинами. Тривалий час проблема вважалась невирішуваною. Але у жовтні 2013 року Антон Яценко її вирішив. І ось уже 7-ий рік поспіль уманчани користуються водою ЦІЛОДОБОВО.

А завдяки тому, що за ініціативи Антона Яценка у 2019 році на водопровідній насосній станції в селі Родниківка було встановлено сучасне обладнання для очистки питної води значно покращилась її якість. Тож тепер уманчани та жителі Родниківки, які користуються водою з міста, споживають чисту і якісну питну воду навіть без попереднього кип`ятіння.

У діяльності Антона Яценка вода має особливе значення. Адже, окрім побудованих водогонів, за ініціативи народного депутата було побудовано багато фонтанів, які стали окрасами Умані, Христинівки, Монастирища, селища Верхнячка, села Кузьмина Гребля та Івахни, зокрема:

Умань:

– Комплекс фонтанів «Перлина кохання»

– Пішохідні фонтани на площі Соборності, які найбільші в Україні

– Фонтан “Шар щастя” у Центральному парку

Христинівка:

–  Фонтан «Козак Мамай»

–  Пішохідні фонтани на площі Соборній

Христинівський район:

–  Фонтан у смт Верхнячка

–  Фонтан у с. Кузьмина Гребля

Монастирище:

–  «Фонтан бажань» на Центральній площі

–  Фонтан «Чаша Гетьмана» у дитячому парку

Монастирищенський район:

–  Фонтан у с. Івахни

Окрім того, у історичній та “Новій Софіївці” було створено унікальний сад фонтанів,  багатоярусний світлодинамічний прогулянковий комплекс водоспадів “Тризуб Посейдона” та водоспад “Дракони”, які приваблюють туристів своєю магічністю та загадковістю.

Антон Яценко запевнив, що буде і надалі працювати над вирішенням проблем з водозабезпеченням на окрузі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.