СПІВПРАЦЯ УДПУ З ДП «УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР «МОЛОДА ГВАРДІЯ»

Опубліковано: 23.03.2020
СПІВПРАЦЯ УДПУ З ДП «УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР «МОЛОДА ГВАРДІЯ»

Співпраця між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Державним підприємством «Український дитячий центр «Молода Гвардія» (м. Одеса)  відбувається  в педагогічній, освітній, науковій та культурній площинах.

Зокрема, сторони здійснюють обмін своїми науковими, практичними, методичними здобутками з метою отримання нових знань та досвіду в галузі методики навчання. Форми такої співпраці це – сумісні (спільні) наукові проекти, стажування, наукові та методичні семінари, конференції, фахові заняття і лекції тощо.

Однією із таких форм є реалізація Всеукраїнського конкурсу-гри «Ліги педагогів». Так, 28-29 квітня на базі університету має відбутися ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ліга педагогів». Упродовж  чотирьох попередніх сезонів учасниками фестивалю-конкурсу стали понад 400 учасників. Це студенти із Києва, Харкова, Житомира, Умані, Балти, Білгород-Дністровська, Бару та представники дитячих оздоровчих таборів України.

Перший та другий фестиваль-конкурс проходив у рамках науково-практичних  семінарів «Форми, методики та прийоми освітньо-виховної роботи актуальні в умовах рекреації» та «Сучасні педагогічні технології та форми освітньо-виховної роботи з дітьми», програма якого також охоплювала проведення конкурсів педагогічної майстерності, методичні конструктори, майстер-класи, практикуми, творчі майстерні.

Під час круглих столів викладачі закладів вищої освіти, фахівці сфери дитячого оздоровлення та відпочинку, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, обговорили актуальні проблеми кадрової політики держави в системі дитячого оздоровлення та відпочинку, визнавши актуальність повернення в освітні програми практики на базі дитячих оздоровчих закладів.

За результатами змагань команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яку представляли студенти факультетів мистецтв, соціальної та психологічної освіти, фізики, математики та інформатики, дошкільної та спеціальної освіти, початкової освіти, фізичного виховання та інженерно-педагогічної освіти показала достойний рівень підготовки та вибороли у І і ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ліга-педагогів» третє та перше місця відповідно, показавши прагнення до саморозвитку та вдосконалення, готовність до творчих імпровізацій і креативного вирішення педагогічних ситуацій.

Джерело: Прес-центр УДПУ

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.