«Зарплату народних депутатів – на боротьбу з коронавірусом!» – Антон Яценко

Опубліковано: 27.03.2020

У період стрімкого поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) у лікарнях відсутні засоби та обладнання для боротьби з пандемією.

Враховуючи цю складну ситуацію, народний депутат України Антон Яценко подав проєкт постанови № 3256 від 23.03.2020 “Про спрямування заробітної плати народних депутатів України та виплат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень на заходи щодо подолання, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

У період стрімкого поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) у лікарнях відсутні засоби та обладнання для боротьби з…

Posted by Яценко Антон on Friday, 27 March 2020

Проєктом постанови передбачено спрямувати всю заробітну плату народних депутатів України за 3 місяці та виплати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, на закупівлю:

медичних засобів, виробів, обладнання, засобів індивідуального захисту медпрацівників (респіраторів, масок, рукавичок, костюмів і халатів, захисних окулярів);

➡діагностичних тест-систем для виявлення коронавірусу COVID-19, апаратів штучної вентиляції легень, кардіомоніторів, газових аналізаторів, кисневих концентраторів, дезінфікуючих засобів та медикаментів.

Після придбання усіх зазначених медичних засобів та обладнання, їх потрібно передати до лікарень.

Таке спрямування заробітної плати обов’язково передбачає згоду народного депутата України.

Вся інформація про закупівлі, а також інформація про народних депутатів України, які долучились до запропонованих заходів щодо подолання, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) оприлюднюватиметься на веб-сайті Верховної Ради України.

Заходи щодо подолання, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби розраховані на 3 місяці і набирають чинності, починаючи з місяця прийняття цієї постанови.

Парламентар вважає, що така допомога для лікарень на сьогоднішній день є вкрай необхідною і всі депутати мають можливість продемонструвати свою відданість нашій державі і громадянам.

«Ми – народні депутати України, повинні зробити все, щоб наші виборці почували себе захищеними у період епідемії коронавірусу. Зараз важливо – зберегти здоров`я кожного з нас!» – прокоментував Антон Яценко.

Парламентар наполягає на включенні проєкту постанови №3256 до порядку денного позачергового засідання Верховної Ради, яке планується найближчим часом. А також закликає головний комітет терміново розглянути цей проєкт постанови і надати відповідні висновки для її подальшого прийняття відповідно до Регламенту.

Крім того, Антон Яценко просить всіх народних депутатів України підтримати та проголосувати за прийняття проєкту постанови №3256.

Нагадаємо, за підтримки Антона Яценка лікарні у містах Умань, Христинівка та Монастирище було забезпечено засобами індивідуального захисту та необхідним обладнанням.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.