На Черкащині жінка шиє захисні маски та безкоштовно роздає їх сусідам і продавцям магазинів

На Черкащині жінка шиє захисні маски та безкоштовно роздає їх сусідам і продавцям магазинів

Галина Лазарєва – фаховий кухар. Проте має цікаве хобі – шиття. Для улюбленого заняття давно вже придбала швейну машинку з оверлоком. На ній шила патріотичну атрибутику для золотонісців ще в часи Майдану, – про це повідомляє “Золотоноша Сіті“.

Нині, коли сутужно із захисними масками, коли їх не знайдеш в аптеках або ж доводиться переплачувати у кілька разів, вирішила зайнятися їх пошиттям.

– Медичні маски зараз – дефіцит, та й використовувати їх можна всього 2-3 години, – розповідає пенсіонерка. – А я вирішила створити багаторазові. Задля цього знайшла в інтернеті спеціальну викрійку, де є кишенька. У неї можна закладати змінний фільтр. Ним може слугувати й волога серветка тощо. Верх удосконалила защипом. Такими можна користуватися протягом дня, – коментує вона власний виріб.

Першу партію роздала сусідам. Тепер приготувала дівчатам-касиркам у маркет, де працює племінниця

– З тканиною проблем не було: дістала старі залишки ситцю та льону. Усвідомлено вибирала квіткову тканину, щоб маски були веселенькі. З однотонної створила чоловічий варіант. Проблема – за резинками. Де їх взяти, коли магазини зачинені? Стала телефонувати по знайомих, ті – до своїх. Один з підприємців відчинив торгову точку і передав 4 мотки резинки. Раніше у кожному було по 10-20 метрів, зараз лише – по 6. Та на перший час вистачить.

Першу партію Галина Лазарєва роздала сусідам. Тепер приготувала дівчатам-касиркам у маркет, де працює племінниця. Решту передасть голові кварткому Валентині Пушко, адже та краще знає людей свого 13-го мікрорайону.

– Якщо я можу, то чому б не допомогти? – розмірковує Галина Григорівна. – Це буде мій внесок у загальне протистояння небезпечній хворобі, а людям – підтримка і віра, що про них дбають.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.