Гумористка Вікторія Булітко віджартувалася про роман із шоуменом із Умані

Опубліковано: 06.04.2020
Гумористка Вікторія Булітко віджартувалася про роман із шоуменом із Умані

Українська гумористка Вікторія Булітко, яка виступає у складі “Дизель Шоу”, стала чи не найбільш обговорюваною зіркою у мережі. Все тому, що Володимир Остапчука заявив про роман з нею. Відповідь Вікторії Булітко не забарилась.

Про це повідомляє 24 канал

Як відомо, артисти брали участь у зйомках розважального шоу “Танці з зірками-2019”. Вікторії Булітко тоді приписували роман з її партнером по паркету Дмитром Дікусаром. Однак всі чутки акторка рішуче спростовувала. Та проєкт завершився, а особисте життя зірки знов почали активно обговорювати: цього разу Володимир Остапчук заявив, що зустрічається з колегою.

Вікторія Булітко у мережі зазначила, що “роман” з Остапчуком тривав 5 секунд на зйомках анонсу проєкту та закінчився, так і не розпочавшись.

– 00:05. Рівно стільки тривали наші стосунки. Вово, я ж говорила: “Щастя любить тишу!” Тому все закінчилося, так і не розпочавшись… Вово, пробач! Вово, прощай… Я йду, а ти не сумуй… Пішла до іншого танцюриста, якому нічого не заважає танцювати”, – прокоментувала Вікторія Булітко.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.