Мер Умані Олександр Цебрій вкрав 100 тисяч гривень на картоплі для пацієнтів міської лікарні

Опубліковано: 07.04.2020
Мер Умані Олександр Цебрій вкрав 100 тисяч гривень на картоплі для пацієнтів міської лікарні

Дерибан в Умані продовжується зі стрімкою силою. І коронавірус цьому не перешкода.
Мер міста Олександр Цебрій наживається на людському горі навіть у період пандемії.

У березні він закупив картоплю для Уманської міської лікарні в 2 рази дорожче.

Мер Умані Олександр Цебрій вкрав 100 тисяч гривень на картоплі для пацієнтів міської лікарні

Мер Умані Олександр Цебрій вкрав 100 тисяч гривень на картоплі для пацієнтів міської лікарніДерибан в Умані продовжується зі стрімкою силою. І коронавірус цьому не перешкода.Мер міста Олександр Цебрій наживається на людському горі навіть у період пандемії. У березні він закупив картоплю для Уманської міської лікарні в 2 рази дорожче.А саме, Цебрій придбав майже 10 тонн картоплі по 20 гривень за кілограм. З міського бюджету на це пішло 197 тисяч гривень.І все б нічого, але ж сьогодні на ринку картоплю можна купити по 10-12 гривень за кілограм. І це в роздріб. Придбати оптом можна ще дешевше. Виходить, закупивши картоплю для лікарні по 20 гривень за кілограм, мер Цебрій вкрав для себе 100 тисяч гривень.ЦЕ ШАХРАЙСТВО!!!Для прикладу, в березні Черкаська виправна колонія №62 закупила картоплю по 7 гривень 28 копійок за кілограм. А на сайті оголошень «OLX» ціна картоплі в Умані становить від 8 (восьми) до 10 (десяти) гривень за кілограм.І це не по 20 гривень, Олександре Володимировичу!Очевидно, що корумпована банда в особах Цебрія і його першого заступника Сергія Клочка вже давно кришує питання закупівель та отримує за це чималі відкати. Про це свідчить і той факт, що продавцем картоплі є приватний підприємець Долінський С.В. Він був ЄДИНИМ учасником аукціону і, відповідно, став переможцем. До того ж, Уманська міська лікарня плідно співпрацює з ним тривалий час і щороку закуповує продукти за завищеними цінами.Цю інформацію можна побачити на сайті публічних закупівель PROZORRO.У той час, як бізнесмени, депутати та інші небайдужі забезпечують лікарні медикаментами, масками, необхідними засобами захисту, обладнанням, Цебрій наживається на цій ситуації та грабує кожного уманчанина.Як кажуть, гроші не пахнуть, але ці явно із ароматом картоплі. Мер Умані вкрав 100 тисяч гривень на харчуванні лікарів та пацієнтів Уманської міської лікарні.За ці гроші можна було б придбати для лікарні протиепідемічний одяг, медичні маски, антисептичні засоби та інші необхідні речі.Але ж досвідчений корупціонер Цебрій знехтував людським горем і вкрав ці гроші! Це МАРОДЕР І ЗЛОДІЙ! Він зневажає всіх уманчан, нехтує їх здоров`ям та всіма нормами Закону і моралі.Закликаємо правоохоронні органи втрутитись у ситуацію та провести перевірку зазначених фактів. Хай злочинці уманської мерії понесуть відповідальність!!!Цебрія і Клочка потрібно відправити в Черкаську виправну колонію та нагодувати картоплею по 7 гривень!!! Якщо згодні, підтримуйте репостом!

Posted by Корупція в Умані on Tuesday, 7 April 2020

Про це пишуть у групі “Корупція в Умані” на Facebook.

А саме, Цебрій придбав майже 10 тонн картоплі по 20 гривень за кілограм. З міського бюджету на це пішло 197 тисяч гривень.
І все б нічого, але ж сьогодні на ринку картоплю можна купити по 10-12 гривень за кілограм. І це в роздріб. Придбати оптом можна ще дешевше.

Виходить, закупивши картоплю для лікарні по 20 гривень за кілограм, мер Цебрій вкрав для себе 100 тисяч гривень.
ЦЕ ШАХРАЙСТВО!!!

Для прикладу, в березні Черкаська виправна колонія №62 закупила картоплю по 7 гривень 28 копійок за кілограм.
А на сайті оголошень «OLX» ціна картоплі в Умані становить від 8 до 10 гривень за кілограм.
І це не по 20 гривеньОлександре Володимировичу!
Очевидно, що корумпована банда в особах Цебрія і його першого заступника Сергія Клочка вже давно кришує питання закупівель та отримує за це чималі відкати.

Про це свідчить і той факт, що продавцем картоплі є приватний підприємець Долінський С.В.

Він був ЄДИНИМ учасником аукціону і, відповідно, став переможцем. До того ж, Уманська міська лікарня плідно співпрацює з ним тривалий час і щороку закуповує продукти за завищеними цінами.
Цю інформацію можна побачити на сайті публічних закупівель PROZORRO.

У той час, як бізнесмени, депутати та інші небайдужі забезпечують лікарні медикаментами, масками, необхідними засобами захисту, обладнанням, Цебрій наживається на цій ситуації та грабує кожного уманчанина.
Як кажуть, гроші не пахнуть, але ці явно із ароматом картоплі.
Мер Умані вкрав 100 тисяч гривень на харчуванні лікарів та пацієнтів Уманської міської лікарні.
За ці гроші можна було б придбати для лікарні протиепідемічний одяг, медичні маски, антисептичні засоби та інші необхідні речі.
Але ж досвідчений корупціонер Цебрій знехтував людським горем і вкрав ці гроші!

Це МАРОДЕР І ЗЛОДІЙ! Він зневажає всіх уманчан, нехтує їх здоров`ям та всіма нормами Закону і моралі.
Закликаємо правоохоронні органи втрутитись у ситуацію та провести перевірку зазначених фактів.
Хай злочинці уманської мерії понесуть відповідальність!!!
Цебрія і Клочка потрібно відправити в Черкаську виправну колонію та нагодувати картоплею по 7 гривень!!!

Фото тематичне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.