Подружжя уманчан не змогло евакуюватися з Індії

Подружжя уманчан не змогло евакуюватися з Індії

Марія та Олег Тарнавські з Умані не встигли евакуюватися із Індії й тепер вимушені шукати собі їжу. Олег Тарнавський разом із дружиною полетіли за кордон ще у січні. Жінка на 7-ому місяці вагітності. Коли почалася масова евакуація, не змогли потрапити на літак. Українське посольство на дзвінки не відповідає. Таку інформацію повідомляє інтернет-видання Вечірні Черкаси.

– Поїхали ми ще в січні. У дружини це перша вагітність і хотів, аби вона побула на сонці й поїла морепродуктів, – розповідає Тарнавський. Спілкуємося з ним через «Вайбер».  – Мали квитки на 27 березня. Але 21 числа їх скасували, а гроші не повернули. Ми нічого не змогли вдіяти. Після цього одразу звернулися в консульство України, Президента й до інших структур. Відповіді ні від кого не було. Консульство зараз нас взагалі заблокувало на сайті, аби не набридали. Телефони не відповідають.

Евакуація відбувалася в місті Делі. Проте туди подружжя не змогло дістатися.

– Доїхати в Делі просто неможливо, – пояснює чоловік. – Країна повністю закрита. Проїзд у машині коштує приблизно 1000 доларів. Але он люди спробували так пробратися, їх зупинила й побила поліція. Продуктові магазини всі зачинені. Нічого не працює. Добре, що індуси нам подарували ананас й папайю. Це вся наша їжа. Риби ловити не можна. Грошей залишилося у нас мало. Тримаємо їх на крайній випадок. Нещодавно таки потрапили до магазину, але там все розгребли. Та й впускають лише місцевих. Ставлення до нас не дуже добре. Нас вигнали з аптеки. Так роблять з усіма європейцями. Їх звинувачують у поширенні вірусу.

Уманчани винаймають кімнату в місцевої мешканки. Та їх пожаліла й не вигнала на вулицю. Подружжя вже не сподівається вибратися з Індії до закінчення карантину. Хочуть просити у представників посольства, аби ті домовилися з місцевою владою про медобслуговування.

– Через цю ситуацію в дружини почалися проблеми, – хвилюється уманчанин. – Я вже почав дивитися відео про пологи. Але ж це вже занадто. Якби українське консульство направило в місцеву лікарню хоча б листа, аби нас там прийняли. Це головна проблема. Ми не просимо грошей чи доставки додому.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.