На Черкащині стало більше фактів незаконних рубок дерев, – Боднар

Опубліковано: 16.04.2020
На Черкащині стало більше фактів незаконних рубок дерев, – Боднар

Під час карантину в області побільшало незаконних рубок дерев. Задля вирішення цього питання вже створюють робочу групу.

Про це під час брифінгу повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар, пише сайт 18000.

За його словами, позавчора в облдержадміністрації було проведено нараду з працівниками лісової галузі. Приводом для цього стало те, що останнім часом в області стало більше фактів незаконних вирубок лісу та інших зловживань у лісовій сфері.

– В Уманському районі затримали фури, в яких перевозилися величезні колоди сорту А, В дубу. Виявилося, що документи на них  були сфальсифіковані. Орієнтовні збитки становлять орієнтовно 500 тисяч грн, – зазначив Боднар. – Крім того, вчора був зафіксований факт самовільних рубок у Канівському лісництві. Попередньо, сума збитків становить 2 млн 800 тисяч грн. Усі, хто причетний до цих схем, усі недоброчесні працівники лісової галузі, а також незаконні пилорами мають розуміти, що не залишаться без покарання.

Також він додав, що черкащани можуть повідомляти про факти протиправних дій у лісовій сфері на його офіційній сторінці.

– Ми реагуємо на всі повідомлення. Зараз у нас створюється відповідна робоча група з представників правоохоронної та екологічної сфери, – зазначив Боднар.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.