Умань надихає: головні окраси міста – у новому відеокліпі відомої уманчанки

Опубліковано: 16.04.2020

Нещодавно відома уманчанка Наталія Руда, яка є лауреаткою та переможницею міжнародних вокальних конкурсів, презентувала свій новий хіт «Пісню про Умань» і кліп до пісні.

У центрі відео – головні окраси міста, зокрема:

– комплекс фонтанів “Перлина кохання”;

– оновлена площа Соборності з пішохідними фонтанами;

– реконструйована набережна Осташівського ставу;

– оновлена історична “Софіївка”;

– фентезі-парк “Нова Софіївка”;

– розписаний Свято-Миколаївський собор;

– костел Успіння Богородиці з яскравою підсвіткою.

Наталія Руда: Пісня про Умань

Дуже радий, що про Умань пишуть пісні та знімають відеокліпи, у центрі яких головні окраси міста. Зокрема, усім відомий комплекс фонтанів "Перлина кохання", оновлена площа Соборності з пішохідними фонтанами, реконструйована набережна Осташівського ставу, оновлена історична "Софіївка", фентезі-парк "Нова Софіївка", розписаний Свято-Миколаївський собор та костел Успіння Богородиці з яскравою підсвіткою.Дякую за чудову пісню про Умань, музику та відеокліп до неї авторці Наталії Рудій, яка є лауреаткою та переможницею міжнародних вокальних конкурсів. Наразі – це як заряд позитиву для уманчан і туристів.Впевнений, що карантин скоро закінчиться. Запрацюють парки, фонтани. Умань і далі буде зустрічати туристів на своїх популярних локаціях. А кожен з нас повернеться до звичного ритму життя. Разом з Вами, уманчани, будемо й далі розбудовувати місто Умань..#АнтонЯценко #Україна #Умань #фонтани #Перлинакохання #набережнаУмань #площаСоборності #Софіївка #НоваСофіївка #фентезіпарк #розвитокУмані #Умань_міжнародний_туристичний_центр

Posted by Яценко Антон on Thursday, 16 April 2020

Як ініціатор реконструкції площі і набережної, будівництва «Перлини кохання», оновлення історичної «Софіївки» і створення «Нової Софіївки» народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook подякував авторці Наталії Рудій за чудову пісню про Умань, музику та відеокліп до неї.

«Дуже радий, що про Умань пишуть пісні та знімають відеокліпи, у центрі яких головні окраси міста», – прокоментував Антон Яценко.

Також парламентар зазначив, що зараз – це як заряд позитиву для уманчан і туристів. І він впевнений, що карантин скоро закінчиться, запрацюють парки, фонтани.  Умань і далі буде зустрічати туристів на своїх популярних локаціях, а кожен з нас повернеться до звичного ритму життя. 

«Разом з Вами, уманчани, будемо й далі розбудовувати місто Умань!» – зазначив народний обранець.

Нагадаємо, впродовж туристичного сезону 2019 року, який тривав чотири місяці, ЛИШЕ фентезі-парк «Нова Софіївка» в місті Умань відвідало понад 200 тисяч туристів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.