Черкаську обласну дитячу лікарню було забезпечено одноразовими медичними рукавичками

Опубліковано: 17.04.2020

Народний депутат України Антон Яценко продовжує допомагати лікарням необхідними засобами захисту.

Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Постійно допомагаю у лікуванні дітей та надаю необхідну допомогу лікарням.Оскільки медпрацівники наразі найбільше…

Posted by Яценко Антон on Friday, 17 April 2020

Оскільки медпрацівники наразі найбільше потребують засобів індивідуального захисту, тому Черкаську обласну дитячу лікарню було забезпечено одноразовими медичними рукавичками – 2000 штук.

Антон Яценко запевнив, що працюватиме й надалі в інтересах людей і закликав кожного долучатись до цієї справи.

Нагадаємо, до цього за підтримки парламентаря Уманська центральна районна лікарня отримала 8 багатофункціональних ліжок, 20 матраців та медичні каталки. Такий медичний інвентар отримала і Уманська міська лікарняа ще міську лікарню було забезпечено медичними засобами для боротьби з коронавірусною інфекцією.

Також Уманську центральну районну лікарню було забезпечено витратними матеріалами, захисним одягом та необхідним приладдям.

Крім того, за підтримки народного депутата одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, лікарні у містах Христинівка, Монастирище, Жашків, Тальне, Звенигородка, Ватутіне, у селищах Катеринопіль і Маньківка.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.