Жителів Черкащини попереджають про шахраїв, які можуть видавати себе за соціальних працівників

Опубліковано: 18.04.2020
Жителів Черкащини попереджають про шахраїв, які можуть видавати себе за соціальних працівників

Шахрайство залишається одним із розповсюджених способів незаконного заволодіння чужим майном. Шахраї  використовують різні схеми, одна з яких — це шахрайство під виглядом «соціального працівника». Такі шахраї обирають собі «жертву» серед людей похилого віку, людей, які мають фізичні вади або проживають самі. Про це інформує сектор комунікації поліції у Черкаській області.

Як правило, шахраї приходять до помешкання людини, представляючись соціальним працівником. Вони обов’язково спробують зайти до помешкання та будуть пропонувати різноманітні послуги. Це може бути і допомога в обміні грошей, продаж товарів за нижчою від ринкової вартості ціною, допомога з оформленням документів для призначення субсидій чи для надання гуманітарної допомоги або будь-що інше. Їхня мета єдина — потрапити до вас у помешкання, дізнатися, де ви зберігаєте гроші та заволодіти ними.

Зловмисники зазвичай використовують загальновідомі схеми, тому знаючи про них можна убезпечити себе від шахрайства. Не довіряйте незнайомим людям, які прийшли до вас, ким би вони не представлялися. Не відчиняйте їм двері та не запрошувати їх увійти у вашу оселю. Завжди вимагайте документи та перевіряйте надану ними інформацію, перетелефонувавши до організації, яку вони представляють. Покличте сусідів, щоб вони були присутні під час розмови з незнайомцями. Ні в якому разі не повідомляйте незнайомцям інформацію про грошові кошти які маєте вдома та не розказуйте де їх зберігаєте. Не повідомляйте стороннім особам реквізити вашої банківської картки, паролі та інші персональні дані. Не давайте їм свої банківські картки в руки, не дозволяйте їх фотографувати.

У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, не гайте часу та одразу телефонуйте до поліції за номер «102».

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.