Як підтримують митців у Франції: відома письменниця з Черкас розповіла про карантинні обмеження

Відома черкаська письменниця озвучила героїню із творів Лесі Українки (ВІДЕО)

У Франції через карантин обмежили час, коли люди можуть вийти на пробіжку. Відтепер це можна зробити або до 10 ранку, або після 7 вечора. Про це в прямому ефірі «24 каналу» повідомила відома блогерка та письменниця з Черкас Ірена Карпа.

Письменниця пригадала, що ті люди, які є власниками такого бізнесу, як кафе та ресторани, не впевнені, що вони виживуть навіть з тими дотаціями, які їм обіцяє давати держава.

– Макрон обіцяв, що страховки будуть сплачені. Закликав страховиків до розуміння ситуації. І тут же ці страховики кажуть, що всюди є ліміти. Вони просто не можуть потягнути, бо це є форс-мажор. Поки не зрозуміло як це все буде відшкодовуватимуть, – повідомила Ірена Карпа.

Вона також розповіла, як підтримують митців у Франції під час карантину.

– Якщо я не помиляюся, то 9 мільйонів євро було виділено лише асоціацією продюсерів. Для тих, хто займається музикою й особливо для тих, хто є незалежним, – пояснила письменниця. — Ви уявляєте? Це 9 мільйонів євро. Просто для того, щоб люди, які є музикантами, вижили за цей час. Це не державні гроші. Це швидше такі фонди солідарності. Є для підприємців, наприклад, а це для музикантів. Це насправді величезний злочин урізати фінансування культурі у важкі часи, оскільки в цивілізованому світі все якраз навпаки.

Детальніше дивіться у відео:

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.