В одній із річок на Черкащині рівень води впав удвічі (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 20.04.2020
4ae8cbbe5f2587b0

Стічні води потрапляють до річки Тясмин зі Сміли і забруднюють воду, повідомляє сільський голова Степанок Ігор Чекаленко. За його словами, поменшало води в криницях місцевих жителів, пише «Суспільне».

– Зима без снігу, весна без дощів. І це приводить до того, що якщо раніше Тясмин був повноводнішим, то зараз він не такий, який був торік. На відновлення шлюзів коштів немає, на розчищення річки коштів немає, — зазначає Ігор Чекаленко.

Жителька села Степанки Тетяна Бровар говорить, що раніше річка була повноводною, у її водах купалися місцеві жителі та ловили кілограмами рибу. Нині Тясмин замулений та забруднений нечистотами, а глибина річки під цим мостом не більше метра.

3fe03dacfd7159cf

Директор Смілянського водоканалу – підприємства «Водгео» Леонід Грищенко прокоментувати ситуацію щодо нечистот, які потрапляють у річку, відмовився.

Начальниця відділу земельних та водних ресурсів Черкаської облдержадміністрації Людмила Довга телефоном повідомила, що цього року планують вирішити питання щодо реконструкції очисних споруд міста Сміла:

– У цьому році заплановано фінансування робіт із розробки проєктно-кошторисної документації на реконструкції каналізаційних очисних споруд міста Сміла. Двічі на рік, відповідно до плану роботи обласної адміністрації, заплановано на перший і третій квартал наради у сфері покращення санітарного стану річок, де обговорюється питання покращення стану річки Тясмин. На жаль, період проведення наради припав на карантинні заходи. Вона буде перенесена.

Детальніше дивіться у відео:

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.