МОЗ ініціює продовження карантину в Україні до 12 травня

Опубліковано: 21.04.2020
МОЗ ініціює продовження карантину в Україні до 12 травня

Міністерство охорони здоров’я України винесе на найближче засідання Кабінету Міністрів питання щодо продовження карантину до 12 травня з пом’якшенням, пише «Інтерфакс-Україна».

– МОЗ винесе на найближче засідання уряду проект постанови про продовження дії карантину до 12 травня, — зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. — Продовжувати карантин ми плануємо до 12 травня, це зумовлене рівнем захворюваності й тієї небезпекою, яку становить коронавірус.

При цьому Степанов повідомив, що МОЗ запропонує деякі пом’якшення карантинних заходів.

– Це можуть бути, наприклад, прогулянки в парках, але ці прогулянки мають бути чітко регламентовані щодо кількості осіб і засобів індивідуального захисту, й у цій постанові буде виставлено дуже чіткі критерії, — сказав він.

Степанов також повідомив, що Міністерство охорони здоров’я запропонує «відкрити для відвідувачів музеї, бібліотеки, але також із чітким дотриманням карантинних обмежень щодо дистанцій, ЗІЗ і термоскринінгу на вході.

– Ми пропонуємо низку пом’якшень щодо карантину, але всі вони будуть чітко регламентовані, як саме можна буде відвідувати певний об’єкт, — наголосив міністр.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.