Проєкт черкаських школярів – серед номінантів всесвітньої премії

Проєкт черкаських школярів – серед номінантів всесвітньої премії

У США існує спеціальна нагорода FIRST LEGO League Global Innovation Award Team, якою відзначають школярів зі всього світу за оригінальні проєктні рішення.

Команда робототехніків гімназії «Kiborgs.UA» в межах підготовки до сезону змагань FLL «Будуємо місто» розробила унікальний проєкт для покращення життя в умовах мегаполісу.

Проєкт команди учнів гімназії № 9 зацікавив суддів церемонії. «Kiborgs.UA» номіновані на здобуття всесвітньої премії «Глобальні інновації», повідомляє пресслужба Дев’ятої гімназії.«Кіборги» створили міжбудинковий громадський простір для дітей – «PublicKidsSpace: idea revolution». Вони розробили спеціальну архітектурну конструкцію, яка дозволить не піднімаючись дуже високо над землею забезпечити всі умови для відпочинку дітей, та додали розробку унікального дитячого майданчика. Це нове рішення, якого ще немає в світі. Такий громадський простір – сучасний, екологічний та незвичайний.

2 травня в прямому ефірі відбудеться визначення півфіналістів церемонії Global Innovation Award. Судді оголосять результат свого багатотижневого оцінювання команд зі всього світу.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.