Про обмежувальні заходи в поминальні дні

Опубліковано: 26.04.2020
Про обмежувальні заходи в поминальні дні

Відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післявеликодні поминальні дні заборонено, крім випадків здійснення поховань.

Додаткові обмежувальні протиепідемічні  заходи щодо перебування громадян в громадських місцях у період нинішніх вихідних рекомендували запровадити відповідно до законодавства районним адміністраціям, органам місцевого самоврядування для безпеки і здоровя громадян та запобігання поширенню коронавірусної  хвороби. Про це йдеться в протоколі № 20 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.04.2020.

Зокрема, на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня, відповідно до ЗУ “Про забезпечення  санітарного та  епідеміологічного благополуччя населення” та “Про захист населення  від інфекційних хвороб”, а також на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля заборонити відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні дні, крім випадків поховання померлих з дотриманням протиепідемічних правил під час ритуальних обрядів.

Водночас Головному управлінню Нацполіції в області, Управлінню патрульної поліції в області рекомендували посилити контроль в ці дні за дотриманням обмежувальних заходів.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.