На чужому кораблі у велике плавання: як уманських підприємців від сплати податку звільняли?

Опубліковано: 28.04.2020
На чужому кораблі у велике  плавання: як уманських підприємців від сплати податку звільняли?

На чужому кораблі у велике плавання: як уманських підприємців від сплати податку звільняли? Мер Умані Олександр Цебрій вкотре привласнив собі чужі заслуги. Цього разу для своїх цілей використав місцевих підприємців.

Як все починалось?

Відомо, що в Черкасах на період карантину фізичних осіб-підприємців I-ї та II-ї групи оподаткування, які зараз не працюють, звільнили від сплати єдиного податку. А також встановили вдвічі менші ставки єдиного податку, які будуть діяти після закінчення карантину протягом 2-х місяців. Відповідне рішення прийняла Черкаська міська рада.

Свою думку стосовно цього питання висловив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Парламентар зазначив, що він теж підтримує цю ідею. І 17 квітня навіть зробив репост цієї новини на своїй сторінці Facebook .

А що тим часом відбувається в Умані?

Тут і «кіт не валявся».

Якби не новина про пільги для черкаських підприємців і активні обговорення уманчан щодо цього питання, то мер Умані і не зрушив би з місця.

Саме ця суспільна активність його просвітила. Тож на 28 квітня Олександр Цебрій виніс на розгляд рішення № 3.4-62/7 «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.05.2019 р. «Про місцеві податки і збори».

І сьогодні на сесії ЗА підтримку цього рішення проголосували депутати  Уманської міської ради. І відтепер 2123 уманських підприємців звільнено від сплати податків на час карантину – квітень, травень 2020 року.

Найцікавішим є той факт, що підготував проєкт щодо введення пільгового оподаткування для підприємців не міський голова, а депутат Уманської міської ради Сергій Кисляк.

Але, як прийнято в Умані, діючий мер нахабно привласнив цю ініціативу собі.

Для Олександра Володимировича це нормальна практика, яка вже перетворилась на звичку –  ЗВИЧКУ КРАСТИ. Адже вся його активна діяльність зводиться до крадіжок заради власного збагачення. Зокрема, Олександр Цебрій зі своїм першим замом Сергієм Клочком встигли вкрасти:

– дві насосні станції «Перовська» і «Софіївка»;

– тубдиспансер;

– відмили десятки мільйонів гривень на будівництві котелень;

«наварити» гроші на картоплі для Уманської міської лікарні;

за ними ще багато інших злочинів, а також відкриті кримінальні провадження.

А нещодавно роздавали пенсіонерам продуктові набори магазину АТБ, як свої власні.

Така ситуація є показовою і доводить, що корумпована уманська мерія зневажає уманчан і націлена лише на власну наживу.

«Як і передбачалось, мер Цебрій оперативно написав пост, в якому вказав, що це його ініціатива. Олександре Володимировичу, не вводьте в оману людей! Ви уже й так забрехались в інших питаннях», – висловився стосовно цієї ситуації Антон Яценко.

Наша редакція сподівається, що уманчани зроблять правильні висновки і більше не закриватимуть очі на системні крадіжки мера. Віримо, правда і справедливість переможуть!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.