На Уманщині триває розслідування справи щодо незаконного захоронення хасида, який помер від COVID-19 (ВІДЕО)

Опубліковано: 29.04.2020
На Черкащині триває розслідування справи щодо незаконного захоронення хасида (ВІДЕО)

2 квітня в Умані було зафіксовано перший летальний випадок від COVID-19. Так, 47-річний хасид, який є громадянином США, прибув до Умані 11 березня. Чоловік мав важку супутню патологію, попри намагання лікарів надати медичну допомогу, не підпускав до себе фахівців та не виконував необхідні рекомендації.

Зазначимо, що згодом у його дружини та шістьох дітей були відібрані зразки для дослідження. Результат також підтвердив захворювання на коронавірус.

10 квітня начальник відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко звернувся із заявою до правоохоронних органів з приводу опублікованого відео у «Facebook», в якому стверджують про незаконне поховання в м. Умань померлого від коронавірусу паломника-хасида.

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомив, що до ритуальної служби міста особи, що здійснювали поховання померлого паломника не звертались. Відтак, ритуальні послуги, у тому числі: виділення місця для поховання на кладовищах міста Умані, реєстрація поховання та видача свідоцтва про поховання та інші передбачені послуги не були надані.

У разі підтвердження відповідного факту, мають місце ознаки суспільно небезпечних діянь, що можуть привести до загрози погіршення епідеміологічної ситуації в місті, та за які передбачено покарання, зокрема ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням), ст. 44 п.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Наразі триває досудове розслідування цієї справи.Video Player

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.