На Черкащині фельдшер прийняв пологи у “швидкій”

Опубліковано: 30.04.2020
На Черкащині фельдшер прийняв пологи у “швидкій”

Близько 4-ї ранку сьогодні бригада екстренки виїхала в село Остапівка, що на Драбівщині. Там у 32-річної жінки почалися перейми. У неї це треті пологи.Як не поспішали медики довезти породіллю до лікарні, природа взяла своє. Тож фельдшер приготувався приймати пологи безпосередньо в машині, повідомляє прес-служба КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

«Моє завдання – заспокоїти людину, – каже В’ячеслав. Їхати треба було кілометрів 20-ть по бездоріжжю, поле з усіх боків. А я – один у полі воїн, – сміється він. Тож зібрався, зосередився, діяв швидко – і на світ з’явилась здорова дівчинка»

Маму і новонароджену доправили до Драбівської ЦРЛ і передали колегам з приймального відділення.Загалом В’ячеслав працює на швидкій вісім років. І за цей час це вже четверті пологи, які йому доводиться приймати.

«Ці відчуття годі й передати, – розповідає медик. Знаєте, коли на світ з’являється нове життя, а ти до цього трохи причетний – це окрилює. Але все стається вчасно. Здоров’я мамі і малечі», – радіючи бажає він.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.