40 днів блукань Цебрія та Виконкому Уманської міськради

Опубліковано: 01.05.2020

Працівники Уманської міської ради заперечують присвоєння мером Цебрієм ініціативи звільнення від податків підприємців І та ІІ групи оподаткування, яка, насправді, виходила від депутата Уманської міської ради Сергія Кисляка.

Про це вони пишуть на сторінці Виконкому Уманської міськради у соціальній мережі Facebook.

У публікації зазначено, що це нібито «чергова політична маніпуляція від нардепа Антона Яценка».

На ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці Facebook.

40 днів блукань Цебрія та Виконкому Уманської міськрадиПрочитав публікацію Виконкому Уманської міськради про нібито…

Posted by Яценко Антон on Friday, 1 May 2020

У своєму дописі парламентар розклав по днях «оперативні» дії Виконкому Уманської міськради на карантині щодо полегшення становища місцевих підприємців, зокрема:

🗓День 1-ий.

17 березня на сесії Цебрій «підняв питання» про так зване зменшення податкового навантаження на уманський бізнес. Що означає «підняв»? Де конкретно підтверджуючий документ від мера?

🗓20 днів потому.

6 квітня мерія отримала лист від Асоціації міст України з роз’ясненням, що міська рада має право вносити зміни до прийнятих рішень про встановлення місцевих податків і зборів в частині зменшення ставок єдиного податку (надіслано на всі міста України). І начебто тоді міська рада почала готувати відповідне рішення.

Тобто, якби не Асоціація, Цебрій би ще 5 років піднімав це питання.

До того ж, 10 квітня Черкаська міська рада прийняла рішення про звільнення від сплати єдиного податку фізичних осіб-підприємців I-ї та II-ї групи оподаткування, які наразі не працюють.

🗓Пройшло ще 18 днів.

А в цей час підприємці Умані сплачують податки.

23 квітня відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, на якому депутати Уманської міської ради розглянули проєкт рішення.

40 днів блукань Цебрія та Виконкому Уманської міськради

До речі, його подав не мер, депутат Уманської міської ради Сергій Кисляк.

🗓День потому.

24 квітня на засіданні постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо-економічної політики під керівництвом Сергія Кисляка було прийнято рішення встановити ставки єдиного податку у розмірі 0% для підприємців I-ї та II-ї групи оподаткування.

Потім мер виніс його на розгляд сесії – на 28 квітня.

🗓28 квітня – доленосне рішення депутати підтримали!

«Звісно, це правильна ініціатива. У цей складний час малий бізнес треба підтримувати. Але ж уманській мерії можна було раніше організувати цей процес. На противагу цьому, міська рада дуже швидко приймає рішення по землі», – додав Антон Яценко.

Також народний обранець зазначив, що у Виконавчому апараті Уманської міськради працює біля 70 осіб. Зокрема, є навіть відділ взаємодії з депутатами, який очолює Тетяна Іванова. Але чомусь без настанов Асоціації міст України, рішучих дій мера Черкас Анатолія Бондаренка не можуть виконувати свої прямі обов’язки.

Згадалась радянська приказка: «Дякую товаришам з центру за те, що допомогли розібратись»😀

Цікаво, щоб прийняти інші рішення, мер теж чекає роз’яснювальні листи з Асоціації?)

«Я за правду, тому виступаю проти того, щоб мер Цебрій вводив в оману уманчан. Так, як це сталось, наприклад, з продуктовими наборами АТБ, які роздавались під начебто егідою мерії», – написав народний депутат.

Підсумовуючи, парламентар порадив Виконкому Уманської міськради замість самопіару зайнятись своїми прямими обов`язками на благо уманчан.

Нагадаємо, мер міста Олександр Цебрій разом зі своїм першим заступником Клочко роздавали пенсіонерам продуктові пакунки мережі магазмнів АТБ, як свої власні. А насправді, це акція Міністерства соціальної політики України та мережі магазинів «АТБ».

А до цього Цебрій виплатив собі та своїм заступникам премії на майже 1,5 млн грн за так звані високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.