Назад за парти: у червні студенти можуть повернутися до закладів вищої освіти

Опубліковано: 02.05.2020
Назад за парти: у червні студенти можуть поернутися до закладів вищої освіти

Заклади вищої освіти зможуть повернутися до стаціонарного навчання в червні за умови зняття низки обмежувальних заходів. Про це під час онлайн-брифінгу 30 квітня повідомив заступник міністра освіти та науки Єгор Стадний, пише «Укрінформ».

– Якщо будуть зняті ті обмеження, які зараз забороняють нам перебувати в навчальних аудиторіях, в бібліотеках, в приміщеннях, де проходить та ж сама практика, то ми в червні зможемо повернутися. І це буде рішення кожного окремого університету, причому це може бути окреме рішення для кожного з курсів, для різних спеціальностей, — підкреслив Єгор Стадний.

Він додав, що не йдеться про зняття карантину, а лише про зняття деяких обмежувальних заходів. Посадовець зауважив, що у разі зняття обмежувальних заходів можливе проведення захисту дипломних робіт у вишах, якщо не вдається провести це дистанційно.

– Ми рекомендаційним листом МОН минулого тижня написали закладам вищої освіти про те, що бажано постаратися розмістити захисти якомога далі до випуску, щоб надати усім максимальні можливості попрацювати над джерельним матеріалом, зробити всі необхідні заходи, щоб, власне, завершити написання самої дипломної роботи, — додав Стадний.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.