Хасиди пропонують безкошковні продуктові набори жителям Умані та району (відео)

Опубліковано: 03.05.2020
Хасиди пропонують безкошковні продуктові набори жителям Умані та району (відео)

Соціально незахищені жителі міста Умань та району можуть розраховувати на благодійну допомогу від благодійних фондів “Хаверім” та AFOK. Для людей, що опинилися в скрутних обставинах внаслідок карантинних обмежень, фонд готує спродуктові набори.

“Мене звуть Елеейзер Карлєбах. Я керівник амерекано-ізраїлського проекту, що займається благодійністю. Наша організація безкоштовно надає продуктові набори і годує десятки тисяч паломників-хасидів, які приїжджають на період святкування іудейського нового року. Також, ми активно допомагаємо установам, організаціям і окремим жителям міста Умань та району. А з 2014 року підтримуємо волонтерів, добровольчі батальйони, військових, які захищають кордону України. Сьогодні весь світ і Україна в тому числі бореться із коронавірусом.

Наша організація з початку пандемії допомагає це робити в США та Ізраїлі. Вірус COVID 19 – проблема всього світу і тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо разом її перемогти. Ми брали участь у благодійній акції, яку організовував керівник Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун разом з підприємцями міста Умань, де допомагали місцевим жителям. Також розуміємо, що в зв’язку з продовженням карантину багато людей залишилися без засобів існування. Тому керівництво нашого благодійного проекту прийняло рішення допомогти малозахищеним верствам населення Умані та Уманського району продуктовими наборами.”

Якщо вам потрібна допомога або ви знаєте осіб, що не можуть зараз дозволити собі придбати продукти, звертайтеся за номером телефону 0635768820.

Джерело: Hromadske Uman

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.