Черкаський обласний онкологічний диспансер забезпечено життєво важливим препаратом для лікування важкохворих

Опубліковано: 05.05.2020
Черкаський обласний онкологічний диспансер забезпечено життєво важливим препаратом для лікування важкохворих

Черкаський обласний онкологічний диспансер потребував вартісного медичного препарату «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих.

Черкаський обласний онкологічний диспансер забезпечено життєво важливим препаратом для лікування важкохворих

Тому голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернулись до народного депутата Антона Яценка та Благодійного фонду “Сучасне село та місто” з проханням допомогти забезпечити лікарню цим препаратом.

Таким чином, було знайдено можливість допомогти медзакладу і 4 травня на Черкаський обласний онкологічний диспансер було передано 1000 флаконів медичного препарату “Альбумін Хьюман 25% Флексбумін” 100 мл.

«Від імені пацієнтів та трудового колективу диспансеру висловлюємо слова щирої вдячності Антону Яценку. Ваші добрі справи відгукнуться для Вас сторицею. Здоров’я Вам та всього найкращого!» – зазначили на сторінці Черкаського обласного онкологічного диспансеру у Facebook.

Ми знову дякуємо нашим благодійникам!Вже не вперше допомогу онкохворим надає народний депутат Антон Яценко (Anton…

Posted by Черкаський обласний онкологічний диспансер on Monday, 4 May 2020

Зазначимо, що це життєво важливий препарат для лікування важкохворих. Його використовують під час оперативних втручань, при проведенні інтенсивної терапії, при травмах, опіках, захворюваннях печінки, нирок, набряку мозку тощо. Альбумін допомагає нормалізувати рівень білка в крові, відновлює і підтримує циркуляцію крові.

Черкаський обласний онкологічний диспансер забезпечено життєво важливим препаратом для лікування важкохворих

В аптеках ціна препарату становить близько 2 000 грн і не кожен хворий має змогу його придбати. А в Черкаському онкодиспансері, за рецептом лікаря, пацієнти зможуть отримати альбумін безкоштовно.

Народний обранець на своїй сторінці Facebook подякував Роману Боднару та Анатолію Бондаренку за те, що порушили цю проблему перед ним та Благодійним фондом “Сучасне село та місто” та зазначив, що готовий і надалі допомагати медичним закладам.

Спільними зусиллями турбуємось про здоров'я людей.Нещодавно до мене та Благодійного фонду "Сучасне село та місто"…

Posted by Яценко Антон on Tuesday, 5 May 2020

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка Уманську міську лікарню було забезпечено медичними засобами для боротьби з коронавірусною інфекцією, багатофункціональними ліжками і матрацами, протиепідемічним одягом і медичними рукавичками, сучасним приладом для діагностики неврологічних захворювань, передано медичну каталку.

Крім того, одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарню, лікарні у містах Христинівка, Монастирище, Жашків, Тальне, Звенигородка, Сміла, Ватутіне, у селищах Катеринопіль і Маньківка.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

А ще одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів, а комунальників Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад було забезпечено багаторазовими масками і одноразовими медичними рукавичками.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.