Уманську дитячу міську лікарню укомплектовано необхідним інвентарем

Народний депутат України Антон Яценко продовжує працювати над забезпеченням лікарень необхідними засобами індивідуального захисту та обладнанням.

Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Працюю далі над забезпеченням лікарень необхідними засобами індивідуального захисту та обладнанням.Цього разу Уманська…

Posted by Яценко Антон on Tuesday, 5 May 2020

Зокрема, цього разу Уманська дитяча міська лікарня отримала:

🔹4 стетоскопа – прилади для вислуховування легенів, бронхів, серця та інших внутрішніх органів;

🔹переносний масажний стіл – для проведення процедури масажу;

🔹5400 штук одноразових медичних рукавичок.

Народний обранець пообіцяв продовжувати працювати в цьому напрямку.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка на цю лікарню було передано 89 стільців, 54 приліжкових тумби, 27 багатофункціональних ліжок з матрацами, 23 столи, 18 стетоскопів,  4 інструментальні столи, 2 медичні кушетки, 3 обігрівачі, медичну пересувну ванну, оглядовий стіл, електроенцефалограф, електрокардіограф, кисневі концентратори, спірометр з функцією пульсометрії, портативний пульсоксиметр, дефібрилятор, лампу фототерапії, прилади для лабораторій, витратні матеріали та інші необхідні речі. А Черкаський обласний онкологічний диспансер було забезпечено життєво важливим препаратом для лікування важкохворих.

Крім того, Уманську міську лікарню було забезпечено медичними засобами для боротьби з коронавірусною інфекцією, багатофункціональними ліжками і матрацами, протиепідемічним одягом і медичними рукавичками, сучасним приладом для діагностики неврологічних захворювань, передано медичну каталку.

А також одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарню, лікарні у містах ХристинівкаМонастирище, Жашків, Тальне, Звенигородка, Сміла, Ватутіне, у селищах Катеринопіль і Маньківка.

А ще соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

До того ж, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районіва комунальників Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад було забезпечено багаторазовими масками і одноразовими медичними рукавичками.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.