Городищенське медичне об`єднання забезпечено одноразовими медичними рукавичками

Опубліковано: 06.05.2020
Городищенське медичне об`єднання забезпечено одноразовими медичними рукавичками

Продовжує допомагати і звітувати на своїй сторінці Facebook про допомогу лікарням на інших округах Черкащини народний депутат України Антон Яценко, обраний по округу №200.

Продовжую звітувати про свою допомогу лікарням на інших округах.Нещодавно Городищенське медичне об`єднання було…

Posted by Яценко Антон on Wednesday, 6 May 2020

Нещодавно за його підтримки Городищенське медичне об`єднання було забезпечено одноразовими медичними рукавичками у кількості 2000 штук.

Адже це одні з першочергових засобів індивідуального захисту для медпрацівників.

Парламентар повідомив, що працюватиме й далі в цьому напрямку.

Нагадаємо, раніше за підтримки парламентаря одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарню, лікарні у містах Христинівка, Монастирище, Жашків, Тальне, Звенигородка, Сміла, Ватутіне, Шпола, у селищах Катеринопіль і Маньківка.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районіва ще комунальники Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад отримали багаторазові маски і одноразові медичні рукавички.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.