Відомий шоумен з Умані зізнався, що після розлучення почав ходити до психолога

Опубліковано: 06.05.2020
Відомий шоумен з Черкащини стане ведучим премії YUNA 2020

Двоє спільних дітей і дванадцять років шлюбу. Нещодавно країну приголомшила звістка про те, що відомий телеведучий з Умані Володимир Остапчук розлучився зі своєю дружиною Оленою Войченко. Шоумен розповів, як складається його життя після розлучення з матір’ю його двох дітей Оленою Войченко, інформує «ТСН».

– Якщо бути відвертим, то після розлучення, в лютому, почав ходити до психолога. У мене зараз такий етап – я, як пазл, який потрібно заново скласти. Я не бачу сенсу відповідати на гнівні коментарі в соцмережах. Себе дратувати? Навіщо? Я собі нормально, щасливо живу. Я знаю правду. У чужій сім’ї сторонній ніколи не дасть ладу. Люди щасливі, задоволені своїм життям, не пишуть хейт в соцмережах. А ті, хто так робить, просто чіпляють ярлики, намагаючись позбутися від своїх страхів і комплексів. Вони з усіх сил намагаються зробити «цапом-відбувайлом» когось, але тільки не себе, — заявив Володимир Остапчук.

Також Володимир повідомив, що вимушений орендувати квартиру у Києві, оскільки два помешкання лишив ексдружині та дітям. Ведучий зізнався, аби почуватися комфортно, йому потрібно чотири тисячі доларів на місяць.

Торкнувся шоумен і теми особистого життя, зауваживши, що поки не готовий оприлюднювати про це інформацію.

– Стосовно мого особистого життя… Як тільки вирішу, що дійсно готовий розповісти про нього, то одразу це зроблю. Знаєте, вже навіть соромно, що мого особистого життя так багато в ЗМІ, — додав ведучий.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.