В Умані відбудеться акція “Стоп культурний карантин”

Опубліковано: 11.05.2020
В Умані відбудеться акція "Стоп культурний карантин"

12 травня о 22.00 представники індустрії культури та видовищ Умані приєднаються до всеукраїнської акції #СтопКультурнийКарантин. Вони ввімкнуть спрямовані в небо промені світла, аби заявити про себе та звернути увагу Уряду на проблеми
За словами організаторів всеукраїнської акції, нині Уряд розробляє плани виходу із карантину для всіх галузей, окрім індустрії культури та видовищ.

“Ресторанам дозволили літні майданчики та їжу на виніс, перукарням – попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торгівельно-розважальних центрів – обмеження щодо кількості відвідувачів. При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів знаходиться у забутті. Понад 250 000 офіційних працівників сьогодні опинилися без роботи, в уряді не існує сценарію для них.
Саме тому культурна індустрія об’єднується, щоб звернути на себе увагу”, – йдеться в офіційному зверненні до чиновників.

Організаторами акції в місті Умань виступили прокатна компанія “ShowArt Rent” Артем Коваль, магазин “МузON” Ігор Квітченко, Агенція “Умань концерт” Софія Чорномаз.

“12 травня о 22.00 на знакових локаціях українських міст увімкнуть промені світла, спрямовані в небо. Ми також приєднаємося до акції. Головний наш меседж: “Побачте нас! Почуйте нас!”” – додає директор агенції “Умань концерт” Софія Чорномаз.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.