Лисянську центральну районну лікарню забезпечено одноразовими медичними рукавичками

Опубліковано: 13.05.2020

Ще одну лікарню на Черкащині забезпечено засобами індивідуального захисту. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко, який постійно допомагає лікарням.

Звітую. Ще одну лікарню на Черкащині забезпечено засобами індивідуального захисту.А саме, 2000 штук одноразових…

Posted by Яценко Антон on Tuesday, 12 May 2020

А саме, 2000 штук одноразових медичних рукавичок було передано на Лисянську центральну районну лікарню.

Парламентар зауважив, що і надалі допомагатиме лікарням.

Нагадаємо, раніше за підтримки народного обранця одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарню, лікарні у містах Христинівка, Монастирище, Жашків, Тальне, Звенигородка, Сміла, Ватутіне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, у селищах Катеринопіль і Маньківкамедичне об’єднання у місті Городище.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районіва ще комунальники Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад отримали багаторазові маски і одноразові медичні рукавички.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.