Мера Умані знову зловили на брехні

Опубліковано: 13.05.2020
Мера Умані знову зловили на брехні

Із 11 травня парк «Софіївка» відкрили для відвідувань. Уманчани та жителі Уманського району можуть і далі відвідувати «Софіївку» безкоштовно.

Щодо цього працівники уманської мерії розгорнули бурхливу активність у соцмережі Facebook.

Вони нав’язливо пишуть, шо саме Уманська міська рада вирішила питання безкоштовного входу в парк «Софіївка» для уманчан. Судячи з такої активності, мер Цебрій дав вказівку піднімати рейтинг напередодні місцевих виборів усіма можливими способами, в тому числі, й брехнею.

Тож розвіємо цей «міф» реальними фактами.

Дендропарк «Софіївка» підпорядкований Національній академії наук України і не відноситься до сфери впливу Уманської міської ради. Відповідно, й рішення про безкоштовний вхід до парку приймати не може.

Директор «Софіївки» Іван Семенович Косенко у коментарі для інтернет-видання 04744.info підтвердив, що у вирішенні питання безкоштовного входу в парк для жителів Умані та Уманського району НЕМАЄ ЗАСЛУГ МЕРА.

«Я хотів би сказати, що Олександр Володимирович мабуть забувся. Тут ваших заслуг аж ніяк немає. Крім власної вигоди, нічого в Умані корисного не зробили» – прокоментував Іван Семенович Косенко.

Наша редакція занепокоєна блудливою та брехливою поведінкою Олександра Цебрія. У медицині такий стан називають псевдолгоією або патологічною брехливістю, яка може бути ознакою більш серйозних захворювань: розладу особистості, нарцисизму, антисоціального розладу, а також наслідком важких черепно-мозкових травм або органічних уражень мозку, коли людина створює ілюзії, сама того не розуміючи.

Тому з нетерпінням чекаємо, яку «чесну» історію брехні мер придумає наступного разу:)

Взагалі, було б добре, щоб Олександр Цебрій перевірив стан свого здоров’я та пройшов відповідну діагностику, аби вберегти уманчан від подальших наслідків брехні.

Довідково:

Псевдологія або Патологічна брехливість (грец. pseudos — брехня + logos — слово, мова) — психічний стан, у якому суб’єкт схильний говорити часто і докладно неправду про себе при збереженні пам’яті та достатньому рівні інтелекту, що підвищує його значущість та цікавість до нього з боку оточення. У такому стані людину важко змусити визнати себе брехуном оскільки цей стан звичайно сполучений з некритичною вірою в реальність вигаданого.

Нагадаємо, мера міста Олександра Цебрія неодноразово ловили на словоблудстві і втраті пам’ятіЯкось він забув , хто насправді забезпечив Умань цілодобовим водопостачанням.

До того ж, Цебрій разом зі своїм першим заступником Клочком роздавали пенсіонерам продуктові пакунки мережі магазинів АТБ, як свої власні. А насправді, це акція Міністерства соціальної політики України та мережі магазинів «АТБ», є офіційна відповідь корпорації «АТБ».

Джерело: сайт 04744.info

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.