В Умані вперше за час карантину засвітили світлові промені

Опубліковано: 14.05.2020
В Умані вперше за час карантину засвітили світлові промені

Вчора вночі в 20 містах України пройшла акція #СтопКультурнийКарантин. Уманці теж приєдналися до неї. Представники креативної індустрії спрямували в небо 30 світлових променів.

Проект #стопкультурнийкарантин своїми силами та коштами втілили в життя гравці ринку за 5 днів. До акції приєдналися близько 25 міст України. Вони використали 5400 світлових приладів.

В Умані вперше за час карантину засвітили світлові промені

В Умані Акція розпочалась о 22.00 і тривала до 00.00. Весь цей час із центральної площі міста нічне небо освітчували 30 світових променів.

–           Вся креативна індустрія України об’єдналася щоб звернути на себе увагу Уряду. Ми не просимо повернути життя як було. Ми хочемо двохсторонього діалогу, щодо можливого сценарію виходу з карантину. Бо він існує для всіх окрім нашої галузі.,  – говорить директорка агенції «Умань концерт» Софія Чорномаз.

–           Креативна індустрія – це сотні тисяч робочих місць. Серед нас артисти, організатори заходів, технічний персонал сцени, художники по світлу, звукорежисери, відеоінженери, декоратори, івент агенції, – додає директор прокатної компанії  «ShowArt Rent» Артем Коваль.

-Якщо нас раніше не чули, то зараз точно побачили, – каже власник магазину «МузON»  Ігор Квітченко

Також акцію в Умані підтримала студія AgroTV Ukraine. 

В Умані вперше за час карантину засвітили світлові промені

За хештегом #стопкультурнийкарантин у соціальній мережі Facebook можна побачити тисячі зображень та відео, викладених користувачами, а онлайн-трансляцію переглянуло вже 120 тисяч глядачів.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.