На Христинівську центральну районну лікарню передано життєво важливий препарат

Опубліковано: 15.05.2020
На Христинівську центральну районну лікарню передано життєво важливий препарат

Народний депутат України Антон Яценко продовжує звітувати про свою роботу в сфері медицини на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Звітую про свою роботу в сфері медицини.Нещодавно керівництво Христинівської центральної районної лікарні звернулось…

Posted by Яценко Антон on Friday, 15 May 2020

Народний обранець повідомив, що нещодавно керівництво Христинівської центральної районної лікарні звернулось до нього з проханням допомогти забезпечити медичним препаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.

На Христинівську центральну районну лікарню передано життєво важливий препарат

Його застосовують для лікування пацієнтів зі значною крововтратою та онкохворих. Цей препарат є надзвичайно ефективним і тривалий час лікарня потребувала його.

Тому у рамках його співпраці з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» на Христинівську центральну районну лікарню було передано 100 флаконів медпрепарату «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.

Відтепер для надання медичної допомоги хворим у терапевтичному відділенні та відділенні інтенсивної терапії лікарні будуть використовувати цей дороговартісний медпрепарат.

Пацієнти зможуть отримати його безкоштовно, але тільки за призначенням лікаря. 

Парламентар закликав всіх спільними зусиллями допомагати лікарням. А також додав, що він і надалі турбуватиметься про здоров’я людей.

Нагадаємо, нещодавно за підтримки Антона Яценка життєво важливим медпрепаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаський обласний онкологічний диспансер та Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.


No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.