Наступного тижня Уряд ухвалить рішення про роботу дитсадків

Наступного тижня Уряд ухвалить рішення про роботу дитсадків

Рішення Кабінету Міністрів про дати та етапність відкриття дитячих садків буде ухвалено у середу, 20 травня. Про це в коментарі телеканалу «Україна 24″ повідомила в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, рішення про відкриття закладів дошкільної освіти буде ухвалено з огляду на  епідеміологічну ситуацію.

– Зараз це питання обговорюється, готуємо так званий «коронавірусний» протокол для того, щоб забезпечити безпечність як дітей, так і вихователів. І власне там будуть прописані ті рекомендації, які необхідно буде врахувати при відкритті закладів дошкільної освіти. Розуміємо, що до того ще треба підготовити заклади. Безперечно, в закладах мають бути і антисептики, і інші засоби, що дозволять відкрити заклади дошкільної освіти, — наголосила Любомира Мандзій.

Вона також повідомила, що Міністерство освіти і науки зараз проводить роботу з органами місцевої влади щодо забезпечення безпечних умов для відкриття закладів дошкільної освіти. При підготовці методичних рекомендацій Міністерство освіти використовувало напрацювання європейських країн, щоб врахувати міжнародний досвід виходу закладів дошкільної освіти з карантину.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.