Черкащани цьогоріч зможуть поплавати у морі: МОЗ дозволить відкрити пляжний сезон

Черкащани цьогоріч зможуть поплавати у морі: МОЗ дозволить відкрити пляжний сезон

Морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випроміненням знищує збудника COVID-19. Міністерство охорони здоров’я попри коронавірус дозволить у цьому році відкрити пляжний сезон в Україні. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарній лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу 18 травня.

Про це інформує“ТСН”

– У цьому сезоні ми зможемо купатись. Ми провели консультації з Інститутом епідеміології інфекційних хвороб Національної академії медичних наук і вони, ці спеціалісти підтвердили, що морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випроміненням знищує збудника коронавірусної хвороби, тому буде дозволено відкрито пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу, – заявив Ляшко.

Він додав, що дозвіл також стосується і купання у річках, оскільки незважаючи на те, що в прісній воді збудник має можливість виживати, за наявними даними науковців, в річках з проточною водою інфікуватись досить складно. “Це може бути тільки при близькому контакті”, – зауважив головний санітарний лікар країни.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.