Поліція Черкащини оголошує конкурс для талановитих дітей та креативної молоді

картинка конкурс 2

Поліція Черкащини оголошує конкурс для талановитих дітей та креативної молоді «Поліцейський очима молодого покоління». Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України в Черкаській області.

Якщо ти – талановитий та креативний, цікавий та допитливий, енергійний та натхненний, любиш свою країну та вболіваєш за наше щасливе майбутнє, то знайомся з умовами конкурсу:

 • надішли свою авторську творчу роботу відповідно до номінації  (шукай нижче) з усіма контактними даними (П.І.Б., дата народження, номер телефону) в електронному вигляді на електронну пошту – sovpap_che@ukr.net або у месенджер WhatsApp на номер телефону: 067-554-66-93, з приміткою «Творча робота на конкурс» до 22 червня 2020 року включно;
 • лайкни цей пост;
 • пошир його на свою сторінку (репост має бути публічним).

До уваги батьків! Якщо ваша дитина ще не досягла віку користування соціальними мережами, можете допомогти їй та сміливо використовувати свій аккаунт для виконання умов конкурсу.

Усі бажаючі взяти участь у конкурсі мають змогу реалізувати свої здібності та продемонструвати таланти у наступних категоріях:

 • «Відчуй себе письменником» — для творчих робіт написаних прозою, на поліцейську тематику.
 • «Діти Кобзаря» — для юних поетів, де вони зможуть проявити свій поетичний талант, описавши у віршовій формі професію поліцейського.
 • «Думки вголос» – для роздумів на тему «Булінг серед нас», у якому спробувати знайти вирішення даної проблеми та висловити свою думку.
 • «Ти як Квентін Тарантіно» — пропонуємо проявити свій креатив – це може бути соціальна реклама, репортаж, влог, музичний кліп на задану тематику (ніяких обмежень щодо формату та стилю, тривалість відео 1.30 – 2.30 хв.).
 • Для найменших наших учасників ми пропонуємо відчути себе майстрами-художниками та представити малюнки на тему «Поліцейський – супергерой!»

Серед учасників (тільки тих, хто без винятку виконав УСІ умови конкурсу) діючим складом конкурсної комісії буде обрано переможців шляхом оцінювання та виведення середнього арифметичного оцінок, виставлених кожним членом конкурсної комісії в межах від 1 до 10 балів.

При оцінюванні творчих робіт конкурсна комісія враховуватиме:

 • креативність та творчий підхід;
 • унікальність роботи;
 • грамотність та культуру мовлення під час її виконання;
 • всебічне розкриття обраної тематики.

Конкурс проводитимуть з 25.05.2020 по 22.06.2020.

Визначення переможців конкурсною комісією відбудеться в період із 23.06.2020 по 30.06.2020 року.

Відзначення переможців конкурсу відбудеться під час святкування Дня Національної поліції України у м. Черкаси.

За детальною інформацією по проведенню конкурсу «Поліцейський очима молодого покоління» звертайся за тел.067-559-85-26, 067-554-66-93.

Результати проведення конкурсу та кращі роботи будуть опубліковані на веб-сайті та сторінках «Фейсбук» та «Інстаграм» Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.