Сезону фонтанів 2020 в Умані БУТИ: компанія «Імперія води» повністю профінансує запуск і утримання фонтанів

Опубліковано: 28.05.2020

Незабаром в Умані розпочнеться сезон фонтанів 2020.

Місту не потрібно платити жодної копійки за запуск і утримання фонтанів.

Оскільки цьогоріч у зв’язку з пандемією коронавірусу компанія «Імперія води», яка будувала фонтани в Умані, погодилась взяти на себе всі витрати, пов’язані із запуском і утриманням фонтанів.

Переговори щодо запуску фонтанів в місті Умані

Успішно завершені переговори з директором компанії «Імперія води» Ігорем Великим.Ця компанія займається будівництвом фонтанів. Зокрема, побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання» та пішохідні фонтани у місті Умань. Предметом наших переговорів було питання запуску фонтанів у місті Умань.Як ви знаєте, мер міста Цебрій заявив, що через пандемію коронавірусу в міському бюджеті немає грошей на запуск і утримання фонтанів у цьому році.Умань – туристичне місто, тому блокувати роботу об'єктів, які розвивають туризм, вважаю недопустимим!Від цього страждають не тільки містяни і туристи, а й весь готельно-ресторанний, торгівельний, автозаправний бізнеси. Для прикладу, в «Новій Софіївці» запрацювали фонтани. Це свідчить про те, що там нормальний менеджмент, який дбає про відвідувачів парку.Через неспроможність уманської мерії запустити фонтани в місті, мені довелось звернутись до директора компанії «Імперія води» Ігоря Великого з проханням, щоб його компанія пішла назустріч і в цьому році надала благодійну допомогу Умані та профінансувала утримання фонтанів.Ігор погодився. Він підписав і відправив листи меру Умані Олександру Цебрію, депутатам Уманської міської ради та іншим відповідальним особам. До речі, листи рекомендовані, щоб не дай Боже, їх ніхто не втратив. У документах чітко зазначено, що компанія «Імперія води» в цьому році буде абсолютно БЕЗКОШТОВНО обслуговувати уманські фонтани, навіть оплатить витрати на воду, електрику, консерванти та інші послуги.Тож місту не потрібно платити жодної копійки!Радий, що Ігор все ж таки підтримав мою ініціативу. Знаю, що він і по Україні займається благодійністю. Щиро вдячний йому за добру справу на благо розвитку міста Умань!Закликаю мерію негайно включитись в роботу.Фонтани потрібно запускати!.. #АнтонЯценко #Україна #Умань #фонтаниУмань #Перлинакохання #пішохідніфонтани

Posted by Яценко Антон on Wednesday, 27 May 2020

Про це народний депутат України Антон Яценко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Звернувся до мера Умані Олександра Цебрія, депутатів Уманської міської ради та інших відповідальних осіб щодо…

Posted by Яценко Антон on Thursday, 28 May 2020

Народний обранець повідомив, що через неспроможність уманської мерії запустити фонтани в місті, йому довелось звернутись до директора компанії «Імперія води» Ігоря Великого з проханням, щоб компанія пішла назустріч і в цьому році надала благодійну допомогу Умані та профінансувала утримання фонтанів.

Ігор погодився. Він підписав і відправив листи меру Умані Олександру Цебрію, депутатам Уманської міської ради та іншим відповідальним особам. До речі, листи рекомендовані, щоб не дай Боже, їх ніхто не втратив.

Нет описания фото.
На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст

У документах чітко зазначено, що компанія «Імперія води» в цьому році буде абсолютно БЕЗКОШТОВНО обслуговувати уманські фонтани, навіть оплатить витрати на воду, електрику, консерванти та інші послуги.

Зокрема, це стосується таких об’єктів:

комплекс фонтанів «Перлина кохання»;

– плаваючий фонтан на Осташівському ставі;

водний об’єкт «Струмок» на набережній Осташівського ставу;

фонтани в Центральному парку;

пішохідні фонтани на площі Соборності.

Нет описания фото.

 

На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст

«Радий, що Ігор все ж таки підтримав мою ініціативу. Знаю, що він і по Україні займається благодійністю», – повідомив парламентар.

Крім того, законотворець звернувся до мера Умані Олександра Цебрія, депутатів Уманської міської ради та інших відповідальних осіб щодо недопущення зриву туристичного сезону 2020 та забезпечення відновлення роботи фонтанів у цьому році.

«Умань – туристичне місто, тому блокувати роботу об’єктів, які розвивають туризм, вважаю недопустимим!» – прокоментував парламентар.

Адже від цього страждають не тільки містяни і туристи, а й весь готельно-ресторанний, торгівельний, автозаправний бізнеси.

До речі, для прикладу, в «Новій Софіївці» запрацювали фонтани. Це свідчить про те, що там нормальний менеджмент, який дбає про відвідувачів парку.

Підсумовуючи, Антон Яценко подякував директору компанії «Імперія води» Ігорю Великому за добру справу на благо розвитку міста Умань.

А також закликав мерію негайно включитись в роботу, адже туристичний сезон і відкриття фонтанів в Умані має відбутись!

Нагадаємо, за ініціативи парламентаря в Умані у 2017-му році було побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання». А у 2019-му році реконструйовано набережну біля Осташівського ставу, площу Соборності та Центральний парк.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.