Все для своїх: мер Умані вкрав господарські приміщення міжшкільного-виробничого комбінату і продав їх своєму родичу

Після численних афер з тубдиспансером, перукарнею, землею для Клочка, іншими об’єктами, мер Умані Олександр Цебрій вкрав господарські приміщення міжшкільного-виробничого комбінату на вул. Небесної Сотні, 27.

А потім продав їх своєму родичу Бебешку Сергію Петровичу.

Але цього виявилось замало.

22 травня на черговій сесії Уманської міської ради було прийнято рішення про виставлення на продаж земельної ділянки під цим комбінатом.

Про це повідомила депутат Уманської міської ради, керівник громадської приймальні народного депутата Антона Яценка в місті Умань Ірина Плетньова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Все для своїхПісля численних афер з тубдиспансером, перукарнею, землею для Клочка, іншими об'єктами, мер Умані…

Posted by Ірина Плетньова on Thursday, 28 May 2020

Вона зауважила, що мерія навіть знехтувала зверненням директора комбінату Березюка Станіслава Олександровича та трудового колективу, які просили залишити їхнє майно. Адже діюча мерія розкрадає все, що бачить.

А також повідомила, що за фактом продажу приміщень на вул. Небесної Сотні, 27 відкрито кримінального провадження №42018251100000083 від 18.07.2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

До речі, ці приміщення є об’єктом освіти, а відповідно до вимог ч.2 ст. 5 Закону України “Про приватизацію державного майна” не підлягають приватизації.

«То Закон один для всіх, Олександре Володимировичу? Чи у Вас своя приватна Конституція?» – прокоментувала Ірина Плетньова.

Вона зауважила, що разом з колективом комбінату буде боротись за повернення приміщень і землі по вул. Небесної Сотні, 27 у власність міста.

Ірина Плетньова звернулась до правоохоронних органів, розслідувати цю справу згідно з Законом та притягнути винних до відповідальності.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.